Sexuální úchylky

Kategorie: Sex a erotika

Kolik lidí, tolik chutí. Někdy jsou však tyto chutě tak neobvyklé, až je můžeme nazvat úchylkami nebo fetišem. Přiblížíme si pár takových příkladů, nad kterými se jistě pozastavíte a místy i pořádně zasmějete.

Podle lékařů je úchylka (odborně parafílie), která způsobuje erotické vzrušení, psychickou poruchou. Proto lidé s takovou diagnózou neradi mluví o svých choutkách a raději je před světem skrývají.

Úchylky, o kterých jste možná ještě neslyšeli

Formikofilie

Kdo by neměl rád takového motýla? Je krásný, jemný a barevný. Mezi námi jsou však i jedinci, kteří hmyz, jako takový, berou za velmi erotickou hračku. Pojmenování je odvozeno od slova mravenec, takže není těžké uhodnout, o jaký druh hlavně jde. Formikofilici mají rádi, když je tento drobný hmyz dráždí na genitáliích, a pociťují rozkoš i při malém kousnutí. Své miláčky si nachytají v přírodě a přiloží na genitálie. Ti odvážnější a extrémnější vyznavači se nebojí jít do lesa a sednout si do mraveniště, které předtím podráždili paličkou. Bláznivá představa, ale jak vidíte, i takový malý hmyz umí uspokojit.

Scatalogie

Úchylka moderní doby, kdy se postižená osoba vyžívá v tom, když vám může říct něco extrémně zvrhlého či neslušného. Přímo do telefonu. Vzrušují je však pouze neznámé hlasy a téměř nikdy nevolají téže osobě. Milují zpětnou vazbu, takže příště nepříjemného prodavače nebo operátora telefonického průzkumu raději odepište slušně. Nikdy nevíte, jestli to není náhodou scatalog.

Urofílie - zlatý déšť

Název sám o sobě prozrazuje, o co tady jde. Ano, jedná se o milovníky moči, kteří zbožňují dívat se na to, jak někdo močí. Největší uspokojení prožívají, když je někdo postříkává nebo pokud oni sami se mohou vymočit na někoho jiného. Jedná se o poměrně rozšířenou úchylku, často i zfilmovanou nebo v erotických videích.

Trampling

Tento fetiš je příznačný pouze u mužů, kteří vyžadují, aby se jejich partnerka (nebo i jiná dáma) prošla či šlapala po jejich břiše obuta v lodičkách. Někdy vyžadují i ​​kráčení bosýma nohama po tváři (naštěstí bosýma).

Troilismus

Opět čistě mužská chuťovka. Partnera vzrušuje dívat se, jak si to jeho partnerka rozdává s někým jiným rovnou před jeho očima. Jsou případy, kdy se vyskytuje i u žen, ale těch je velmi málo.

Symforofilie

Podivná úchylka, kterou trpí často velmi zvrhlí jedinci, které se vyžívají v bolesti ostatních. Vyznavači se uspokojují například při dopravní nehodě. Čím je fatálnější, tím je jejich uspokojení větší.

Dacryfílie

Opět sadistický fetiš. V tomto případě se jedná o velmi přímé a kruté ubližování jinému člověku. Podmínkou je, aby začal plakat nebo hlasitě vzlykat při pláči. Dokonce bylo vědecky dokázáno, že mužské slzy způsobují zvýšenou chuť na sex a také zvyšují hladinu testosteronu. Zvrhlé, že?

Injektomanie

Sexy sestřička s velkými prsy, která vás léčí? Ne, to bylo v módě kdysi. Dnes se už jde do extrémů, jakým je například injektomanie. Fetišistu vzrušuje píchání injekcí do těla a zejména vstřikování tekutiny do těla.

Dendrofílie

Kdo by neměl rád přírodu? Ale všechno má své meze. Dendrofil miluje keře a stromy, na nichž je možné se sexuálně ukájet celé hodiny.

Folikulismus

Neškodná, až něžná úchylka, která vzrušuje muže, kteří se mohou dívat na to, jak si ženy navzájem jemně házejí nafouklý balónek. Do sedmého nebe je dostane hlavně pohled na to, jak ho nafukují nebo fáze při splasknutí.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit