Jóga a naše sexualita

Kategorie: Vztahy

Někomu se zdá být ironické spojovat jógu s erotikou či sexualitou, ale když se nad tím více zamyslíme, nemusí to být až tak špatná kombinace.

Od pradávna byla jóga spojována s Kámasútrou, kde hrála důležitou roli v sexuálních polohách nebo v prodlužování erekce a výdrže. Nebojte se, nemusíte to s jógou přehánět, nenutíme vás potit se hodiny někde před TV s kazetou jógy. Stačí vám pouze základy, díky kterým dosáhnete lepší ohebnost, svižnost, ale i zlepšení erekce a výkonu v posteli. Zvědavost vás přesvědčí, abyste to alespoň na jeden týden zkusili.

Jógou k lepšímu sexu

Výhody

Díky józe se naučíme ovládat své tělo a dýchání. Možná jste ani nevěděli, že díky pravidelnému dýchání dokážete zlepšit svůj sexuální život. Když se ptáte, jak je to možné, odpovědí je schopnost správným dýcháním oddálit vyvrcholení či zlepšit erekci u mužů. Kromě toho s jógou odhalíte skryté stránky svého těla, dosáhnete rovnováhu a naberete větší sebevědomí a schopnost ovládat se. Jóga se tedy stává skvělou obměnou klasického cvičení, díky které dosáhnete celkového zlepšení výkonnosti v sexuálním, ale i pracovním životě. Určitě ji pochválí i vaše partnerka. Díky ní se zpevní svaly pánevního dna, které jsou důležité pro prožívání intenzivního sexuálního zážitku a pro lepší dosahování orgasmu.

Nevýhody

Hlavní nevýhodou mohou být hlavně předsudky, které jako muži vůči tomuto cvičení máme. V našich myslích je to prostě něco, co je určeno pouze pro ženy, a basta. Bohužel to docela neplatí. Vzpomeňte si na spoustu hadích mužů z Indie či nákresy ve starých knihách kámasútry. V Indii je jóga něčím běžným, určeným pro každého. Berme to tak tedy i my. Další nevýhodou je zdravotní omezení např. po operacích či problémy s páteří, které nám nedovolují provádět cvičení.

Jak bychom tedy mohli toto téma uzavřít? Jóga je prostě něčím běžným, netřeba se jí bránit. Zkuste si například koupit s partnerkou zajímavé DVD pro začátečníky a zkoušejte to. Jógou prostě nic nezkazíte. Hodně zábavy přejeme.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit