Ranní erekce

Kategorie: Zdraví a erekce

Slyšeli jste už o noční penilní tumescencii (zkratka NPT)? Vsadíme se s vámi, že určitě ne. Tento dlouhatánský odborný pojem neoznačuje nic jiného ​​než naši starou známou ranní erekci.

Tento typ erekce zažije každý muž během svého života nesčetněkrát, málokteří ale ví, proč se tak děje. My budeme chytřejší, a proto si to vysvětlíme. Obecně se neví co je 100% příčinou tohoto „jevu“, existuje ale řada teorií, které si říkají své. Dvě zmíníme pouze na okraj, protože je odborná veřejnost nebere jako hlavní příčiny ranní erekce.

První teorie – močový měchýř se během spánku přirozené plní močí, pokud dosáhne maxima, moč přechází i do penisu a ten se postaví. Zajímavé?

Druhá teorie je ještě „lepší“ – tento typ erekce je vyvolán erotickými sny. Milí muži, jak často bychom museli mít tedy erotické sny?

Dobře, pojďme na poslední a asi nejlogičtější teorii. Naše mužské tělo produkuje během dne látku hormon (noradrenalin), který přirozeně blokuje erekci během bdělého stavu muže. Pokud muž usne, hladina přirozeně klesá a to může přinést ranní erekci.

Probuzení s ranní erekcí

Ranní erekce není jen nesmyslem, dokáže napovědět více, než si myslíte. Pokud dokážete mít erekci, aniž jste sledovali erotické filmy či byli drážděni, gratulujeme! Váš kardiovaskulární systém je v dokonalém stavu. Pokud si všimnete, že ranní erekce již není tak často, jako bývala, něco není v pořádku a je na čase to řešit. Pravděpodobně máte problémy s kardiovaskulárním systémem, což je nezbytné řešit.

Zdraví a ranní erekce

Co nám ještě tento typ erekce napovídá? Možná vás to ani nenapadlo, ale když máte ranní erekci a během bdělého stavu se neumíte vzrušit, problém bude s vysokou pravděpodobností ve vaší mysli a ne v chybném prokrvení.

Orientačně má muž v průběhu noci cca 3krát erekci, která se samá objevuje a také odejde

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit