Vztahy

Všichni víme, že vztahy nejsou žádná procházka růžovou zahradou, i proto vám přinášíme pár triků, jak si takový vztah udržet, zlepšit a okořenit. Posvítíme si i na lži a podvádění a jak to všechno odhalit a vypořádat se s tím. Máte po rozchodu a neumíte se s tím vyrovnat? My se vám pokusíme pomoci, jak na to a co dělat. Protože vztah není jen o tom špatném, zejména na začátku, nabídneme vám pár tipů na skvělé rande. Dočtete se také o tom, jaké dárky jsou vhodné, ať už na Vánoce, nebo na Valentýna. Poradíme vám různé typy na romantické výlety a večeře. I jak si udržet partnera a jak být ve vztahu šťastní. Váš vztah se posune vpřed a najednou je tu zasnoubení a svatba. Podíváme se i nejromantičtější místa a způsoby požádání o ruku. I to, jak překonat paniku a pochybnosti, které vás mohou popadnout u oltáře, abyste před ním neutíkali. A o tom, jaké to může, ale i jaké to po svatbě nemusí být. Pokud nejste zatím smířeni s tím, že jednou se třeba i oženíte, a život si ještě užíváte plnými doušky, také si zde najdete zajímavé čtení. Ať už jde o jednorázovky, letní známosti, střídání partnerů, nebo dokonce podvádění ve vztahu. V tomto tématu našeho obsáhlého blogu se věnujeme dokonce i takovým tématům.

08
srpen
2018

Jak zlepšit vztah mezi mužem a ženou

Kategorie: Vztahy

Když si položíme otázku, jak zlepšit vztah mezi mužem a ženou, je základním bodem jedna věc - chtějí to? Náš život nám ukazuje, že jsou na světě skupiny lidí, které by se měly ubírat určitým směrem, stojí nás to velké peníze, ale oni nechtějí.
Chci vědět více
08
srpen
2018

Jak se zbavit stydlivosti

Kategorie: Vztahy

Stydlivost je v určitém směru správná. Po stránce sexu nám brání odolat mnohým svodům, ale tady se dá stud asi těžko oddělit od strachu a současné i od vlivu výchovy (někdy špatné). Přesto tedy ruměnec na tváři dívky oslovené nějakým švihákem dává jasně najevo, že jde o stydlivost. Lze se jí zbavit?
Chci vědět více
05
srpen
2018

Proč ženy nehledají slušňáky

Kategorie: Vztahy

Výběr partnera na celý život je problém, který se snaží řešit mnozí vědci. Ti mohou vytvářet určitá schémata, tabulky, statistiky, ale každý jsme úplně jiný, takže necítíme, že bychom do jejich statistik patřili, proto vždy vlastně začínáme od nuly.
Chci vědět více
05
srpen
2018

Maskování nevěry

Kategorie: Vztahy

Nevěra je jedním ze základních námětů románů, filmů i divadelních her, přesto v ní můžeme nacházet stále něco nového. Možná něco napoví i tento článek věnující se tzv. zatloukání. Víme přece, že při nevěře je zatloukání základní obranou.
Chci vědět více
05
srpen
2018

Zkušená matka radí

Kategorie: Vztahy

Je známo, že naše společnost je konzumní, tedy nad vše nadřazuje peníze, obchod a vlastní blahobyt. Lidské vztahy jsou bohužel na druhé koleji a veřejně mluvit o sexuální výchově je dokonce skoro tabu. Najdou se však i maminky, které mají zájem o zdravý vývoj své dcery a dokáží ji poradit. A o čem by měly proto maminky s dcerou mluvit?
Chci vědět více
10
červen
2018

Když muž odmítá sex

Kategorie: Vztahy

Pokud skončí manželství kvůli problémům v sexu, obvykle je to zásluhou ženy. U žen totiž mohou nastat určité změny, psychické, zdravotní apod., po kterých přesávají mít chuť na sex, někdy je to až odpor. Naproti tomu muži, jako lovci nejen zvěře, ale i žen, bývají k sexu připraveni skoro stále. Protože jsme v tomto směru velmi otevřená společnost, občas se skutečně ozvou hlasy i z ženského tábora, že jejich muž odmítá sex.

Chci vědět více
10
červen
2018

Je vhodný vztah se ženatým mužem?

Kategorie: Vztahy

Dnes se podíváme na zoubek problému, co dělat, když se dívka či dáma zamiluje do ženatého muže. Může nebo nemůže? Samozřejmě může, protože srdci se nedá poroučet. Proto je tato situace pravděpodobná a také se již mnohokrát stala a určitě se ještě mnohokrát stane. Bohužel výsledkové skóre je pro ženu značně nevýhodné.
Chci vědět více
10
červen
2018

Jak s partnerem komunikovat o sexu

Kategorie: Vztahy

Vzájemná komunikace je jednou ze základních podmínek partnerského života. Bez ní by vlastně žádný svazek nedošel naplnění. Formy komunikace jsou ale různé, od psaní papírků, posílání SMS a mailů, dávání rad, pokynů, příkazů, až po diskuzi k nějakému problémů a to někdy i za účasti svědků, většinou tchyní. Ty se podle literatury, ale i zkušenosti, často a rády účastní takových porad, aby "náhodou" jejich potomek nebyl nějak krácen na právech či se mu nepřidávaly povinnosti. To samozřejmě nikdy vývoji partnerských vztahů neprospívá. A hádky jen připomeneme, protože to již komunikace není, to je slovní souboj.
Chci vědět více
21
duben
2018

Kolik může být v životě lásek

Kategorie: Vztahy

Na světě žijí miliardy lidí, v naší republice milióny, takže lze říci, že jsme zrozeni jen pro jednoho z nich? Možná jsme v životě potkali někoho, o kom jsme si mysleli, že to je naše hvězdička, která pro nás znamená úplně nejvíc. Někdo si takovou osobu vzal a také s ní prožil celý zbytek života, ale jiný se zase přesvědčil, že to bylo jen chvilkové poblouznění. Jsme to schopni poznat ve chvíli milostného objetí?
Chci vědět více
18
březen
2018

Pozvání partnera na skupinový sex

Kategorie: Vztahy

Dnes se stal skupinový sex často diskutovaným tématem. Je to samozřejmě tím, jak je možné se snadno dostat ke sledování porna a tím i k záběrům hromadných souloží. Ovšem ne všichni jsou schopni skupinový sex přijmout alespoň v mysli, natož se k němu rozhodnout. Tady má druhý partner několik možností, ovšem řekněme si to rovnou, na závěr nemusí být souhlas.
Chci vědět více
03
březen
2018

Jak být nevěrný

Kategorie: Vztahy

Většina odborných i populárních článků poučuje o tom, jak nebýt nevěrný, my ale budeme psát o opaku, jak být nevěrný. Nevěra je stará stejně jako manželství samo. Určité kultury a společnosti se s ní potýkaly různě, nelze proto hovořit o tom, že jen nesouhlasně. Jestliže byla společensky nevěra povolená, tak vždy v určitých hranicích.
Chci vědět více
05
listopad
2017

Co je to nevěra

Kategorie: Vztahy

Nevěra je několika významové slovo. V manželství se tím myslí neplnění manželského slibu a sexuální styk s jinou osobou. Nevěru můžeme vztáhnout i na jiné lidské konání, třeba nevěra sportovnímu klubu či jiným spolkům, nevěra partě kamarádů z mokré čtvrti a podobně. Tady jde spíše o humorné přirovnání.
Chci vědět více
05
listopad
2017

Blízkost muže a ženy

Kategorie: Vztahy

Tradiční pořekadlo praví, že žena touží po duši a muži po těle. Jenže to plně platilo před obdobím, kterému se dnes říká emancipace, ale přišly i jiné v dobrém smyslu pohromy. Těmi jsou třeba vědecký výzkum ženského orgasmu, odhalení bodu G a podobně.
Chci vědět více
04
listopad
2017

Mykóza ve vztahu

Kategorie: Vztahy

Pokud jste získali mykózu a právě v té chvíli jste byli ve vztahu, určitě dobře víte, že není ani zdaleka tak jednoduché se jí zbavit. Jakmile jste ji vyléčili a po těžkém odolávání sexuálním lákadlům jste se odevzdali svému partnerovi, v momentě se vrátila zpět. Stalo se to nejhorší, co se mohlo stát. Svědění, pálení, neskutečná bolest při močení a to ani nemluvíme o bolesti v případě, že byste se rozhodli přece jen risknout pohlavní styk. Tyto a i mnohem horší nástrahy vám přináší právě mykóza.
Chci vědět více
09
leden
2017

Jak být tím nejlepším milencem

Kategorie: Vztahy

Každý muž chce být tím nejlepším borcem v posteli, ale ne každému se to podaří. Mnoho z těch takzvaných dokonalých milenců má akorát pořádně „podřezán“ jazyk a tímto pojmem se hrdě nazvali sami.

Chci vědět více
09
leden
2017

Co nikdy ženě neříkat

Kategorie: Vztahy

Ženy jsou komplikované, uzavřené stvoření, které se extrémně snadno urazí a už z něho nic nevydolujete. Měli byste proto znát pár jednoduchých tipů, co nikdy ženě neříkat. Dosáhnete tak úspěchu ve vztazích, spokojenou partnerku, ale i dostatek sexu.

Chci vědět více
09
leden
2017

Čeho si všímají ženy na mužích

Kategorie: Vztahy

Muži mají rádi na ženách jejich postavu, prsa nebo krásný plný zadeček, se kterým se umíme hrát celé hodiny. Čeho si ale ženy všímají na mužích a co od nich chtějí? Ženám nejde jen o vzhled, ale také o to, co máte ve svém nitru. Je to trochu s nimi komplikované, ale shrneme to následovně, abyste věděli, co mají ženy rády.

Chci vědět více
09
leden
2017

Když něco není v pořádku

Kategorie: Vztahy

Naše tělo, naše nálada, ale i současný stav mysli se neustále mění. Někdy se cítíme fit, jindy bychom celé dny proseděli na gauči a nic nedělali. Nicméně když dlouhodobě pociťujeme únavu, nechuť, přibíráme nebo nás bolí hlava či zda sex není, jako býval, může být za tím problém.

Chci vědět více
22
listopad
2016

Nechuť na sex v partnerství

Kategorie: Vztahy

Nezájem o sexuální život vede pouze k frustraci obou partnerů. Nedovolte, aby občasné výmluvy či vyhýbání se milování vedlo k narušení vztahu a odmítání sexuálního života. Dnes vám přinášíme pár nejčastějších důvodů, proč se sexu vyhýbáme.

Chci vědět více
22
listopad
2016

Jak se obléci na oslavu či ples

Kategorie: Vztahy

Oslavy ani plesy se nekonají každý den, proto byste si měli předem promyslet co na sebe. Není to jen ženská záležitost odzkoušet si pro jistotu předem vámi vybraný kousek. Vejdete se do obleku koupeného před dvěma lety?
Chci vědět více
22
listopad
2016

Dokonalý vánoční dárek pro muže

Kategorie: Vztahy

Vánoce se rychle blíží a ženské polovičky si stále více lámou hlavu nad dokonalým dárkem pro muže, který potěší nejen jednoho z partnerů, ale hned oba. Někdy stačí tak málo, aby svátky byly hřejivé, krásné a plné (nejen) lásky. Muže potěší vše, co podtrhne a zvýrazní jeho mužnost, eleganci a přirozenou sílu. Skvělým dárkem zůstává ale takový, který potěší oba. A co takovým dárkem je?
Chci vědět více
22
listopad
2016

Podvádění ve vztahu

Kategorie: Vztahy

Pro většinu žen je podvádění prostě noční můrou, která končí v 99 % procentech rozchodem. Existují i ​​výjimky. V těchto případech můžeme hovořit o otevřených vztazích, ve kterých si oba partneři dělají, co si jen umíní.

Chci vědět více
22
listopad
2016

Valentýn jak má být

Kategorie: Vztahy

S blížícím se únorem stoupá většině mužů tlak a nervozita. Den všech zamilovaných je spíše komerčním svátkem a skutečný užitek z něj mají maximálně obchodní domy a slevové portály. Jak ho přežít bez újmy?
Chci vědět více
22
listopad
2016

Ženské lži

Kategorie: Vztahy

Ženy a jejich lži a výmysly. Kdo by o nich neslyšel. Jednou se jim nechce milovat, protože je bolí hlava, jindy přijdou o 2 hodiny později a fabulují jednu historku za druhou, kde a s kým vůbec byly. Proč tedy ženy tak chorobně a bezdůvodně lžou? V práci, osobním životě, před rodinou či kamarádkami a nakonec před samotným partnerem. Jak jim mohou muži vlastně rozumět?

Chci vědět více
Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit