Nafukovací panna. Proč ne

Kategorie: Sex a erotika

Sex v dnešní době překračuje všechny hranice. Neexistuje již prakticky žádné tabu, které by bránilo v postelových hrátkách mezi partnery. Často ale narážíme na situaci, kdy jeden z partnerů odmítá určitou praktiku (např. anální sex), či odmítá sex vůbec.

Nafukovací panna nejen pro osamělé

Chytrý muž si v takové situací najde bokovku, věrný muž sáhne po intenzivní a pravidelné masturbaci. Při slůvku masturbace si nemusíme představovat dlouhou sprchu, kde si TO děláme rukou. V dnešní době koupíme i spoustu hraček pro muže, od umělých vagin až po nafukovací panny. Nafukovací panna už není tím, co bývala. Znáte určitě ty umělé pseudoženy vyrobené z plastů, které musíte nafukovat a vyfukovat a při sexu je to jako kdybyste si právě užívali slastné chvilky s balónem! Nemusíte se už obávat. Dnes si už můžete koupit i dokonale propracované nafukovací panny, které disponují křivkami a tváří pravé ženy. Pokud si připlatíte, seženete i takovou pannu s tváří slavné osobnosti, která má na hlavě pravé lidské vlasy. Sex nabírá jinou úroveň. Pro fajnšmekry existují i ​​panny v různých polohách. Pokud milujete anál, určitě si zakoupíte pannu, která má krásné vyšpulený zadeček. Pokud máte rádi klasiku, bodne vám slečinka ležící na zádech s roztaženýma nohama. Doporučujeme vám raději zainvestovat do kvality, která s sebou přináší více rozkoše a zábavy. Kvalitnější modely mají všechny 3 dírky, tedy ústa, zadeček i vagínu. Vnitřek je vystlán materiálem, který připomíná lidskou pokožku. Alergie nehrozí díky antialergickému materiálu, který je schválen dermatology.

Pro větší fajnšmekry doporučujeme i takzvané panenky. Jsou to umělé ženy, které vypadají nepředstavitelně podobně živé ženě. Jsou jemné, lidské, jejich pokožka je dokonalou replikou lidské, o tváři nemluvě. Nicméně ve srovnání s nafukovacími ženami tyto stojí tisíce eur! Je tedy na vašem rozhodnutí, do jaké míry zainvestujete. Ale taková investice do sexu a pomůcek nemůže být podle nás nikdy krokem vedle.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit