Nafukovací panna. Proč ne

Kategorie: Sex a erotika

Sex v dnešní době překračuje všechny hranice. Neexistuje již prakticky žádné tabu, které by bránilo v postelových hrátkách mezi partnery. Často ale narážíme na situaci, kdy jeden z partnerů odmítá určitou praktiku (např. anální sex), či odmítá sex vůbec.

Nafukovací panna nejen pro osamělé

Chytrý muž si v takové situací najde bokovku, věrný muž sáhne po intenzivní a pravidelné masturbaci. Při slůvku masturbace si nemusíme představovat dlouhou sprchu, kde si TO děláme rukou. V dnešní době koupíme i spoustu hraček pro muže, od umělých vagin až po nafukovací panny. Nafukovací panna už není tím, co bývala. Znáte určitě ty umělé pseudoženy vyrobené z plastů, které musíte nafukovat a vyfukovat a při sexu je to jako kdybyste si právě užívali slastné chvilky s balónem! Nemusíte se už obávat. Dnes si už můžete koupit i dokonale propracované nafukovací panny, které disponují křivkami a tváří pravé ženy. Pokud si připlatíte, seženete i takovou pannu s tváří slavné osobnosti, která má na hlavě pravé lidské vlasy. Sex nabírá jinou úroveň. Pro fajnšmekry existují i ​​panny v různých polohách. Pokud milujete anál, určitě si zakoupíte pannu, která má krásné vyšpulený zadeček. Pokud máte rádi klasiku, bodne vám slečinka ležící na zádech s roztaženýma nohama. Doporučujeme vám raději zainvestovat do kvality, která s sebou přináší více rozkoše a zábavy. Kvalitnější modely mají všechny 3 dírky, tedy ústa, zadeček i vagínu. Vnitřek je vystlán materiálem, který připomíná lidskou pokožku. Alergie nehrozí díky antialergickému materiálu, který je schválen dermatology.

Pro větší fajnšmekry doporučujeme i takzvané panenky. Jsou to umělé ženy, které vypadají nepředstavitelně podobně živé ženě. Jsou jemné, lidské, jejich pokožka je dokonalou replikou lidské, o tváři nemluvě. Nicméně ve srovnání s nafukovacími ženami tyto stojí tisíce eur! Je tedy na vašem rozhodnutí, do jaké míry zainvestujete. Ale taková investice do sexu a pomůcek nemůže být podle nás nikdy krokem vedle.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit