Zkoušeli jste už někdy umělou vaginu?

Kategorie: Sex a erotika

V dnešním světě přeplněném erotikou a sexem není problém najít kvalitní pánské erotické hračky. Je to samozřejmost a běžná výbava každého muže.

Umělé vagíny nejen pro nezadané

Dokonce mít doma takovou zvrhlost není vůbec tabu, právě naopak. Pravidelným vyvrcholením drážděte prostatu, uvolňujete tím své tělo a ještě i relaxujete. Uvolní se endorfiny, hormony štěstí a žádný problém není najednou tak velký, jak se na první pohled zdál. Všechny zmiňované blahodárné účinky vedou ke snížení pravděpodobnosti zvětšení prostaty. Pravidelný sex vám tedy dokáže zlepšit zdravotní, ale i psychický stav. Na druhé straně najdete různé hračky od análních kolíků přes umělé vaginy až po celé umělé partnerky pro fajnšmekry. My jsme vyzkoušeli umělou vaginu a musíme říct, byl to dokonalý zážitek. Nestyďte se, je to super! Na trhu najdete umělé vaginy, které bychom rozdělili do dvou skupin:

  • bez vibrací, 
  • s vibracemi.

Umělé vagíny s vibracemi ovládáte přímo na dálkovém ovladači. Najdete zde spoustu vibračních možností, které se mění podle času. Pokud nechcete takový luxusní, nebojte se, že byste o něco přišli. I klasický model přináší perfektní uspokojení a vyvrcholení. Dnešní hračky jsou vyráběny z materiálu imitujícího ženskou pokožku, což znamená, že je nesmírně heboučký a jemný. Vnitřek bývá často drážkovaný pro lepší dráždění a požitek. Některé mají dokonce i vytvarovanou, neprotrženou a nepoškozenou panenskou blánu pro lepší potěšení a zábavu při uspokojování. Sex s umělou vaginou je prostě super pro každého pána, který buď partnerku nemá, nebo ji nehledá, či prostě chce vyzkoušet něco nového. Dnešní high-tech hračky dokážou nahradit živou vaginu téměř dokonale. Pánové, ale nezapomínejte na jeden důležitý fakt, a to, že sex se ženou je přece jen lepší! Jsou někdy sice náladové a sem tam možná i frigidní, ale přece jenom, žena je žena a té se žádná hračka nevyrovná.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit