Dovolená a sex

Kategorie: Sex a erotika

Ideální dobou na sex je určitě dovolená. Většinou je pár ubytován v soukromí, nemá starost o jídlo, pracovní problémy, je daleko, kolem jsou neznámí lidé, takže nikdo neotravuje po večerech. Co si víc přát? Přesto ale nemusí všechno vyjít podle plánů, ale je tu i jiná možnost, a to když vyrážíme na dovolenou sami a věříme, že si užijeme s někým tam. Jestli to bude někdo domácí, nebo někdo z jiných dovolenkářů, je již na našem výběru.

Většina občanů ČR a SR míří k moři, protože to tady nemáme, ale mnohé se dá přirovnat dovolené u Máchova jezera nebo na Lipně. Dovolená u moře má k sexu velmi blízko, protože zde všichni chodí v plavkách, které u mnohých spíše ukazují, než by něco zakrývaly. Hlavně mladší generace si užívá sluníčka na celém těle.

Partneři na dovolené

Moře, klid, teplo, pohoda, to vše směřuje k tomu si užít i sexu přímo na pláži. Jsou ale země, kde je to vlastně zakázáno, a to je oblast Asie, tedy zejména destinace, kde vládne islám. Dovoleno to není vlastně nikde, ale co oči nevidí, to srdce nepálí. Informujte se předem, protože nachytání policistou přímo při činu se může někde nepříjemně prodražit, ale dokonce můžete skončit ve vězení. Když se najde skryté místo, můžete spustit uzdu fantazii a zažít romantickou chvíli. Tady pozor na písek, aby se vám nestal v některých ožehavých místech struhadlem. Obdobně si můžete užívat v noci pod hvězdami v hotelovém bazénu, ovšem s tím, že můžete být pozorováni. Pokud jste ještě nezkoušeli se milovat ve vodě, vyberte si raději jiné místo, protože voda je spíše na překážku než pomocníkem. Pro hladké milování jsou potřeba určité milostné tekutiny, které voda vyplaví a sama je nenahradí. Sliznice je pak háklivá a může chytit nějakou infekci.

Vybavení na dovolenou

Základním vybavením na dovolenou by měla být KSP (krabičku sexuální pomoci) s olejíčkem či lubrikačním gelem, panskou ochranu, menším robertkem či dildem a kapesníčkem na utření. Krabičku můžeme doplnit i dalšími věcmi, například masážní hlavicí či desinfekčními gely a vaginálním krémem. Pro souložení na pláži doporučujeme raději karimatky, které pomáhají menšímu boření se do písku, popřípadě na betonovém a skalnatém podloží zpříjemňují ležení.

Sex s domorodci

Zde domorodci nemyslíme nějaké africké kmeny, ale toho, kdo je v místech naší dovolené doma. Pro ně jsme například totiž my domorodci tady v ČR či SR. Styk s místními ženami je spíše vzácný, dívky jsou v zahraničí většinou daleko méně emancipované jako u nás a rodiny je více hlídají. Větší naději bude mít muž u rekreantek. Ty jsou na rozpacích, zda mají využít "služeb" místních či se zamilovat do jiného rekreanta. Tady jen můžeme varovat před mnohým nebezpečím. Pro místní "borce" jsou rekreantky většinou jen lovnou "zvěří", které se snaží vyždímat zejména z peněz.

To zase může vyhovovat bohatým paničkám, pro které peníze roli nehrají, a ještě si mohou užívat s nějakým místním mladíkem. Snad skutečně v duši omládnou, ale jiným výsledkem může být nejen prázdná peněženka, ale i nějaká pohlavní nemoc či otěhotnění. To jsou nebezpečí všeobecná pro všechny dívky a ženy, které hledají letní lásku, nebo i třeba do ní bez původního záměru spadnou. Na dovolené jsme všichni mimo domov, těžko si ověříme, kdo nám, co nakuká, navíc tomu člověku nemusíme ani vše správně rozumět. Nechceme nikoho omezovat, na to v prvé řadě nemáme právo, ale můžeme varovat a dát radu – dbejte na bezpečnost, tím nejjednodušším je kondom. Abychom parafrázovali jeden známý citát – nejbezpečnější sex je ten, který jsme neuskutečnili.

Pokud však půjdete na věc, je dobré se pojistit i kvalitní erekcí, kterou dnes dokáží snadno zaručit přípravky jako MerliX.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit