Různé typy sexu

Kategorie: Sex a erotika

Sex na začátku vztahu

Je vhodné skočit s novým objevem hned do postele? Pro někoho běžná rutina, pro někoho do nebe volající zkaženost.

Obecně platí pravidlo, pokud žena muže přitahuje a je z ní naměkko, nastupuje chemie a jiskření. Pokud jsou oba otevření pikantnímu dobrodružství, není se tedy čemu bránit. Sex je něčím, co upevňuje naše vztahy a plní esenci toho správného koření. I zde však platí nějaké výjimky nebo omezení.

Sex s pannou

Panna je tajným snem snad každého muže. Sny a představy o úzké vagině nezkušené studentky v krátké sukýnce, kterou je třeba něco přiučit. Bohužel, realita je o něčem jiném. Sex s pannou vyžaduje dostatečnou přípravu, zdrženlivost a chápání jejích pocitů a v neposlední řadě i obav. Určitě se jí budou hlavou prohánět otázky o tom, co ji čeká, zda bude krvácet, jestli ji to bude bolet nebo jestli si to vlastně užije. Rozhodně nedoporučujeme tlačit na pilu, ale naopak, řídit se heslem: „Pomalu dále dojdeš.“ První sexuální hry na sebe nechají čekat minimálně pár netrpělivých měsíců. Ovšem pomineme-li rozkurážněné milovnice klubů a diskoték.

Sex s neznámou

Nezávazný sex je asi nejméně rizikový, co se dodatečných příslibů týká. Není nutné řešit, co bude ráno, jakou večeři naplánujete za týden nebo zda si to s vámi vlastně užila. Jednoduše se pořádně odvážete, bez jakýchkoli předsudků a s volným prostorem pro seberealizaci či perverzi. Pro nezávazný sex neplatí žádná pravidla, kromě jedného. Pokud je to zábava na jednu noc, netrvá déle než do následujícího rána. V opačném případě to už je závazek a mnohdy se ze žen stane přívěsek. A samozřejmě – neskákejte bezhlavě do postele s kamarádkami, kolegyněmi či sestrami kamarádů. Mělo by to fatální následky!

Sex a váš nový objev

Nikdo přesně neví, od kterého období či století se datuje toto pravidlo. Po 3. setkání je sex povolený a přijatelný. Spíše ho tedy nedoporučujeme, zavánělo by to úmyslem užít si noc a více se neozvat. Buďte dobrým milencem, ženy hodnotí muže podle jejich výkonu v posteli. Nedoporučujeme extrémy ani žádné perverze. S klasikou a vášnivou předehrou se dostanete zaručeně dál!

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit