Různé typy sexu

Kategorie: Sex a erotika

Sex na začátku vztahu

Je vhodné skočit s novým objevem hned do postele? Pro někoho běžná rutina, pro někoho do nebe volající zkaženost.

Obecně platí pravidlo, pokud žena muže přitahuje a je z ní naměkko, nastupuje chemie a jiskření. Pokud jsou oba otevření pikantnímu dobrodružství, není se tedy čemu bránit. Sex je něčím, co upevňuje naše vztahy a plní esenci toho správného koření. I zde však platí nějaké výjimky nebo omezení.

Sex s pannou

Panna je tajným snem snad každého muže. Sny a představy o úzké vagině nezkušené studentky v krátké sukýnce, kterou je třeba něco přiučit. Bohužel, realita je o něčem jiném. Sex s pannou vyžaduje dostatečnou přípravu, zdrženlivost a chápání jejích pocitů a v neposlední řadě i obav. Určitě se jí budou hlavou prohánět otázky o tom, co ji čeká, zda bude krvácet, jestli ji to bude bolet nebo jestli si to vlastně užije. Rozhodně nedoporučujeme tlačit na pilu, ale naopak, řídit se heslem: „Pomalu dále dojdeš.“ První sexuální hry na sebe nechají čekat minimálně pár netrpělivých měsíců. Ovšem pomineme-li rozkurážněné milovnice klubů a diskoték.

Sex s neznámou

Nezávazný sex je asi nejméně rizikový, co se dodatečných příslibů týká. Není nutné řešit, co bude ráno, jakou večeři naplánujete za týden nebo zda si to s vámi vlastně užila. Jednoduše se pořádně odvážete, bez jakýchkoli předsudků a s volným prostorem pro seberealizaci či perverzi. Pro nezávazný sex neplatí žádná pravidla, kromě jedného. Pokud je to zábava na jednu noc, netrvá déle než do následujícího rána. V opačném případě to už je závazek a mnohdy se ze žen stane přívěsek. A samozřejmě – neskákejte bezhlavě do postele s kamarádkami, kolegyněmi či sestrami kamarádů. Mělo by to fatální následky!

Sex a váš nový objev

Nikdo přesně neví, od kterého období či století se datuje toto pravidlo. Po 3. setkání je sex povolený a přijatelný. Spíše ho tedy nedoporučujeme, zavánělo by to úmyslem užít si noc a více se neozvat. Buďte dobrým milencem, ženy hodnotí muže podle jejich výkonu v posteli. Nedoporučujeme extrémy ani žádné perverze. S klasikou a vášnivou předehrou se dostanete zaručeně dál!

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit