Sex s pannou může být super, ale i noční můra

Kategorie: Sex a erotika

Muži milují vše nepoznané, zakázané a nevídané. Mezi jedno z těchto neznámých území patří i panenství. Přitahují nás nezkušené ženy, které jsou tak uzoučké. Nemluvě o zaučování dívek do tajů sexu. Máte chuť na milování? My už ano.

Sex s pannou

Chcete-li získat pannu do postele, určitě zvažte, zda jste na sex s ní připraven. Pokud přijde na samotný akt, bude očekávat, že ji budete umět vést a uspokojit. Je na vašich bedrech velká zodpovědnost. Není naším cílem vás znejistit, ale pokud to zbabráte, je možné, že se do konce života bude sexu obávat, protože poprvé ji to pořádně bolelo nebo si to prostě neužila. Připravte si kromě pevných nervů a výdrže i lubrikační gel, který pomůže, když navzdory vaší snaze nebude její branka právě nejvlhčí. Před prvním sexem se s ní líbejte, hlaďte ji a hlavně ji ujistěte, že je pro vás důležitá její spokojenost a požitek. Buďte jemný a něžný. Její vagina je velmi úzká, ale nebojte se, je to sval a postupně se roztáhne.

Postupně se to bude zlepšovat

Možná vám jako muži první sex s ní nebude jaksi chutnat, ale postupně to bude lepší, budete moci vnikat hlouběji, rychleji a dravěji. A co je nejlepší? Takovou dámu dokážete dokonale naučit všechno, co máte rádi. Možná i takový anál bude mít ráda, zkusíte si to? Vychovejte si vaši kočičku, aby předla tak, jak chcete a kdy chcete.

Na co si musíte dávat pozor? Hlavně nevěřte babské povídačce, která říká, že během prvního sexu ženě nehrozí žádné riziko otěhotnění. Je to absurdnost a hloupost. Nezkoušejte to nikdy bez ochrany, mohlo by to skončit neplánovaným potomkem. Před sexem partnerku navlhčete lubrikačním gelem. Nikdy nevnikajte drasticky a nasucho, nesmírně by ji to bolelo. Samotné prasknutí panenské blány je mírně bolestivá záležitost, ale i té se dá předejít. Netrapte proto svou partnerku. Buďte na ni něžný a odvděčí se vám.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit