Vypadat jako gentleman

Kategorie: Jak na ženu

Šaty dělají člověka. Tak se to říká už odedávna. Neoblékejte si proto cokoli kamkoli.

Umět se dobře obléknout a mít šarm

Základem, abyste se stali magnetem pro ženy, je to, abyste se uměli dokonale sladit, mít na sobě oblečení, které sedne a je dokonale čisté. Omylem mužů často bývá ta zastaralá myšlenka, že ženám se líbí zpocení, chlupatí a mužní pánové, kteří jsou i tak trochu hrubí a arogantní. Bohužel, jedná se o omyl, i když zde je pár dívek, které tvoří výjimky. Ženy ve většině případů mají rády muže, z nichž čiší sebevědomí, sexappeal a jsou tak trošičku arogantní, ale na druhou stranu vědí, po čem ženy touží. Ženy musí být obletované, ale na druhou stranu je třeba si dodržovat odstup a působit samostatně, sebevědomě, ne jako pejsek, který obskakuje kolem ženských nohou. Je důležité, aby i vaše budoucí partnerka ihned na začátku poznala hranice. A to, že vaše práce vždy bude pro vás prioritní. Jasné, vždyť vás živí, ne?

gentleman

Eleganciou očaríte

Co se týče oblečení, ženy obecně přitahují pánové v kvalitním obleku. To znamená, žádná saka, kde Vám může uletět knoflík na Vašem pivním břichu, ramena na saku jsou někde jinde, než mají být. Střih se nehodí na postavu a kalhoty jsou jaksi kratší, než by měly být. Raději investujte peníze do jednoho kvalitního obleku než jich mít tucet, které nesednou a vypadáte v nich jako klaun. Důležité je, abyste se cítili v oblečení dobře. Nic vám nedodá pocit atraktivnosti více než oblečení, které sedne jako ulité. Nezapomínejte na to! Pokud nejste oblekový typ, můžete zkusit kombinovat klasické kalhoty či jeansy spolu s košilemi a elegantnějším šálou (ne ty, které jsou určeny pro dámy).

Skvělým doplňkem jsou například kvalitní kožené boty, hodinky, šála, manžety na rukávech košil.

Důležitější než všechno oblečení je však vaše vyzařování. Když budete vyzařovat pozitivní náladu, určitě potkáte osudovou ženu. Nikdo se přece nezamiluje do rozzlobeného ​​či smutného chlapíka, který kráčí s hlavou skloněnou dolů.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit