Tantra masáž

Kategorie: Sex a erotika

Smyslná masáž. Zaměřena nejen na uvolnění těla, ale také na rozproudění krve v intimních partiích. Přesně takto by se daly popsat prožitky spojené se slovem tantra.

Tantrická masáž

Masáž probíhá v místnosti, kde hoří vonné tyčinky, kde převládá vypnuté světlo a je povolen pouze svit svíček. Klient je nahý a částečně přikrytý sarongem. Totéž platí i pro masérku, která je zpočátku zahalena, ale postupně se podle fáze tantry svléká. Pro muže je to krásná a vzrušující představa. Nahá žena jemně se dotýkající jejich těla. I když se to týká intimních zón, nejde zde o žádné erotické hry, ale o masáž na uvolnění těla a vyvážení vnitřní energie. Nezapomínejte, že hlavním cílem je nastolení tělesné rovnováhy a zlepšení pocitu ze svého těla. Během masáže zažijete různé masérské praktiky od jemných doteků až po uvolnění tlakových částí. Jedna část tantry je věnována i mužskému přirození. Během této masáže může dojít i k ejakulaci, což je zcela běžné. Mužům tyto procedury prospívají i zdravotně. Zlepšuje se tvorba spermií, prodlužuje se délka soulože (oddaluje se ejakulace) a také se zmenšuje riziko rakoviny prostaty. Napomáhá i uvolnění svalstva a celkově zlepšuje náladu.

Tantra i pro ženy

Tantra je skvělá i pro ženy, protože uvolňuje jejich vnitřní blokády a zlepšuje jejich pocit ze svého těla. Vhodná je zejména pro ženy, které mají problém s dosažením orgasmu, nebo pro ženy, které pociťují bolest při pohlavním styku. Má však blahodárné účinky i pro ty, které prostě nejsou v harmonii s vlastním tělem.

Skvělým dárkem, který potěší oba partnery, je masáž ve dvojici. Vy a vaše partnerka v jedné místnosti, při světle svíček a v rukou odborného maséra a masérky. Lákavá představa, že? Pokud se rozhodnete pro tantrickou masáž, při výběru masérského centra dbejte hlavně na kvalitu. Levná střediska mnohdy neposkytují takové služby, jaké slibují v reklamě. Myslete hlavně na čistotu. Před a po masáži se umyjte. Masérka by si měla dezinfikovat ruce a lehátko, na kterém budete masírovaný. Průměrná doba masáže by měla být kolem 45 minut.

Diskuze

anonymně

17. 12. 2019

je něco takového v brně nebo okoli? byl někdo???

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit