Polohy v těhotenství

Kategorie: Sex a erotika

Máte rádi sex a nechcete se ho vzdát ani během těhotenství, ale nevíte, které polohy jsou ty nejlepší a nejbezpečnější ve třetím trimestru? Vybrali jsme vám několik známých poloh, i trošku upravených, se kterými si milování užijete i během těhotenství. Ženské tělo je ovšem během těhotenství jinak citlivé, dokonce jí může být i nepříjemné hraní si s bradavkami, proto je vhodné zjistit, co jí je příjemné nebo naopak nepříjemné.

Dá se to i během těhotenství

Jezdkyně

Jednou z typických poloh, které si můžete během těhotenství dovolit, je poloha jezdkyně, při které je partnerka nahoře a otočená buď zády, nebo čelem k partnerovi.

Vylepšená misionářská poloha

Jelikož klasická misionářská poloha není v tomto případě vhodná, nabízíme vám vylepšenou verzi. Partnerka si lehne na záda, skrčí nohy a kolena si opře o partnerovu hruď, případně je zvedne. Tím, že je partner na kolenou mezi nohama ženy, na bříšku není žádná zátěž. Pro lepší průnik je vhodné, pokud si partnerka podloží zadeček polštářem.

Lžička

Poloha lžičky je jednou z něžných a příjemných poloh, i proto je ideální během těhotenství. Žena si lehne na bok a v tomto případě se stočí, ale jen do té míry, dokud jí to bříško povoluje. Partner si lehne za ni a může partnerku laskat a líbat.

Vkleče

I přesto, že oblíbenci drsnějšího sexu budou muset své choutky během těhotenství potlačit, může být i tato divoká poloha něžnější. O postel se partnerka neopře lokty, ale opře se například o zeď, takže nechá nadzvednutou horní část těla. Vysune zadeček a partner, který ji může při tom laskat, do ní vnikne.

Na kraji postele

I poloha, při které leží partnerka na kraji postele, je jednou z ideálních během těhotenství. Žena si lehne na kraj postele a roztažené nohy buď nechá spuštěné z postele, nebo je bude skrčené přidržovat partner.

Diskuze

Pavel - DJ Besty

19. 04. 2018

do kterého měsíce je to bezpečné?? dostáváme různé odpovědi

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit