Společný orgasmus

Kategorie: Sex a erotika

Společné vyvrcholení je často probíraným tématem na každém erotickém webu. Někteří ho zavrhují jako něco nereálného a místy až nemožného. Ale najdou se i tací, kteří jsou předvčdčení o tom, že dosáhnout ho není až tak problematické. My Vám přinášíme pár jednoduchých rad, díky nimž bude společný orgasmus pravidelnou rutinou.

Předehra

Muži ji nemají obecně ve velké oblibě. Je to pro ně ztráta času a samozřejmě by to nejraději rozbalili naplno a šli přímo na věc. Takový přístup je nesprávný. V první řadě je třeba soustředit se i na potřeby partnerky. Nejedná se tu přece o závod, ale o společný cíl. Předehru začínáme jemným mazlením a líbáním nejprve na rty, později po linii krku. Malá sklenka vínka nemůže uškodit a oba vás připraví a uvolní před sexem.

Čistá mysl je základ

Nezamýšlejte se nad prací, neúspěchy nebo problémy. Takové myšlenky dokážou dokonale zablokovat požitek z milování. Soustřeďte se pouze na cíl a tím je věnovat se jeden druhému a dosáhnout společného uspokojení.

Jde se na to...

Zvládli jsme předběžné zpracování a zahřívací kolo. Jdeme na „věc“. Která poloha je nejlepší a která nic moc? Co tak na začátek vyzkoušet možná trochu atypickou polohu 69? Oba si souběžně drážděte intimní partie svými jazýčky nebo rukama. Po této části doporučujeme buď klasického misionáře, kde však musíte jako muž vynakládat více energie. Střídání rychlého a pomalého vnikání či točení pánví.

Nejlepší cestou za společným vyvrcholením je poloha na koníčka. Dokonale tak dráždíte partnerku a ona velmi rychle dosáhne vyvrcholení. Doporučujeme!

Po sexu

Zapomeňte na otočení se na druhou stranu a spánek. Jemně si přitiskněte partnerku k sobě. Bude vás prostě milovat.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit