Anální sex

Kategorie: Sex a erotika

Anální sex není něčím, co bychom mohli provádět neustále. Je spíše obměnou klasického styku nebo jistou odměnou pro partnera. Proč ho ale muži tak milují?

Anální sex zbourá stereotyp

Odpověď je jednoduchá: je to něco jiného ​​než klasický otřepaný sex, ve kterém se mění polohy, ale přitom je stále skoro stejný a také zážitek z něj je stále stejný. Z tohoto důvodu muži anální sex nesmírně milují, dává jim více svobody, protože nemusí používat nepříjemné kondomy a šance otěhotnět je prakticky nulová. Také je skvělou odměnou, kterou dávají partnerky svým mužům a tím je motivují a zlepšují sexuální život ve vztahu. Potlačují tak stereotyp a zlepšují spojení obou partnerů, kteří se nesmírně těší na chvilky v posteli.

Mimochodem, muži milují anální sex, protože je extrémně intenzivní kvůli pevnému sevření análního svěrače. Nemluvě o možnosti vnikat hluboko a měnit intenzitu. Kromě toho celý sex působí jaksi jinak, muž je neustále nahoře a sám určuje rychlost čí hloubku vnikání, žena je dole a užívá si celé milování. Nebojte se, pánové, i ženy umí měnit intenzitu sevření i v jejich zadečku. Můžete se dohodnout s partnerkou na tom, že bude jemně zadeček stahovat v intervalech, a tak si užijete ještě intenzivnější prožitek při milování.

Muži milují ženský zadek a ještě více anální sex

Láska mužů k ženskému pozadí je tak stará, jako lidstvo samo. Ženský zadek je prostě něco úchvatného a zajímavého pro každého pána. Není nic lepšího, než když si vykračujete po ulici a před vámi kráčí krásná neznámá v upnutých legínách s pevným zadečkem. Ty dvě pěkné půlky, které jsou tak vypouklé a tak pevné, už vám tečou sliny, pánové? Na těchto choutkách není nic špatného, ​​každý muž je má a chtěl by si pohrát se zadečkem nějaké té slečinky. Někoho přitahují sportovní, jiného vypouklé, každý máme jiné chutě, ale zájem zůstává stále jeden. Pěkný zadek.

Existuje několik výzkumů, kde se pánů ptali, zda by přijali přítelkyni s ne nejkrásnější tváří, ale pěkným zadkem, nebo krásnou v obličeji, ale s ne zrovna výstavním pozadím. Hádejte, co si vybrala většina? Ovšem takovou dámu, která má dokonalé pozadí! Milí pánové, nezapomínejte, že se zadečkem se dají dělat i jiné divy než jen masáž olejíčkem. Pokud vás napadá anální sex, jste na správné adrese. Anál je prostě něčím, co muži zažijí buď málokdy (znáte to, ženy se vymlouvají), nebo pouze za odměnu. Nicméně i zde se dá udělat změna, když přítelkyni ukážete, jak na to. Toto atypické milování nemusí pro partnerku představovat něco bolestivého či nepříjemného, právě naopak! V okolí zadečku jsou jemná nervová zakončení, která jsou tisíckrát citlivější než ta ve vagině, což může znamenat při správném milování dokonalý orgasmus.

Hygiena při análním sexu

Základem je vždy dodržovat hygienu. Zadeček musí být čistý, proto jej před milováním vypláchněte intimním klystýrem, například s heřmánkem, nebo vlažnou vodou, totéž platí i o okolí zadečku a také o vašem penisu. Pokud jste umytí, natřete okolí okolí lubrikačních gelem, uvolněte se a jde se na věc! Při análním sexu se nemusíte bát nechtěného těhotenství, takže kondom klidně hoďte do koše. Nesmíte ale zapomenout na jednu důležitou věc, kterou je extrémně pomalé vnikání! Kdybyste do partnerky vnikli velmi rychle, mohli byste jí vážně ublížit. Anální otvor je sice pevný, avšak jeho dva kulaté svěrače se neumí rychle roztáhnout – platí to hlavně pro nezkušené dámy. Proto postupně a jemně vnikejte, dokud nebude vaše přirození zcela uvnitř.

Nyní vám, milí pánové, přinášíme pár jednoduchých poloh, ve kterých můžete zkusit anální sex s vaší partnerkou.

Oblíbené polohy pro anální sex

Na koníka, ale trochu jinak

Znáte to dobře, partnerka otočená tváří k vám. Vy ležíte, ona má pokrčené nohy a příjemně si na vás hopsá. Teď je to ale jinak. Vy ležíte rovně na posteli, partnerka k vám přijde, otočí se k vám zády a sedne si na vaše přirození tak, že ho má v zadečku. Může dřepět nebo sedí trochu zvednuta a její nohy jsou pokrčené vedle vás. V této poloze máte dokonalý výhled na celý akt a můžete sami určovat hloubku, intenzitu vniknutí. Pokud bude tato poloha nepříjemná, navrhněte, aby se partnerka prohnula směrem vpřed.

Partnerské objetí

Možná jste již zkoušeli klasické lžičkové milování, kde vy jste vzadu a partnerka vpředu. Nyní uděláte obměnu- Partnerka natáhne jednu nohu vpřed a mírně pokrčí, pro lepší stabilitu. Stále leží na boku. Vy ji odzadu obejmete a jemně vniknete dovnitř. Během milování ji jemně líbejte po krku, hlaďte po zádech a zadečku.

Jako kočička

Doporučujeme pro zkušenější nebo odvážné. Partnerka je na čtyřech, pěkně vyšpulí zadek a prohne se v zádech, jako kočička. Vy podjedete zezadu a jde se na věc! Nezapomínejte na velmi pomalé vniknutí.

Na anální sex opatrně

Samozřejmostí je i ohleduplnost při análu, snažte se nebýt velmi drastický, odradilo by to partnerku a neměla by příště zájem o tuto sexy obměnu sexu!

Diskuze

Jirka

17. 02. 2018

Je fakt skvělý ;)

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit