Jak na anální sex

Kategorie: Sex a erotika

Anální sex nepatří mezi nejoblíbenější typy sexu, ale pokud jste se ho rozhodli vyzkoušet, máme pro vás radu jak začít a pár tipů na polohy.

Jak postupovat při análním sexu

V první řadě byste neměli začít hned zprudka. Ideální je, pokud si partnerka lehne na bok s jednou nohou mírně zdviženou a vystrčí zadek k partnerovi. Doporučujeme použít lubrikační gel. Nejprve stačí, když partner bude kroužit prsty kolem jejího konečníku a následně do ní pomalu prstem vnikne. Pokud je partnerka připravena, začněte klasickou misionářskou polohou. Partner by měl začít nejprve klitorisem a vaginou, aby se žena uvolnila a vzrušila. Následně opatrně vsune penis do konečníku. Pokud to partnerku nebolí, pomalu pokračujte. Nezapomínejte na pravidlo, že můžete jít z vaginy do konečníku, ale naopak ne. Pokud už jste úvod zvládli a anální sex se vám zalíbil, nabízíme vám pár poloh.

Polohy pro anální sex

Kovbojka a obrácená kovbojka

Při poloze kovbojky si žena sedne na muže a už je jen na ní, jaké pohyby a intenzitu si zvolí. Pro větší partnerovo vzrušení se může žena sama uspokojovat rukama. Při obrácené kovbojce se žena otočí k partnerovi zády a s rozkročenýma nohama se na něj nasedne.

Poloha na pejska

Pokud je žena dostatečně uvolněná a připravená, můžete vyzkoušet polohu na pejska, kterou při análním styku preferuje většina. Protože se žena dá na čtyři, partner ji má v moci a řídí intenzitu a hloubku průniku.

Houpačka

Pokud máte doma gymnastický míč, zkuste polohu houpačky. Žena se na míč posadí a rukama se drží země. Partner si na ni obkročmo sedne, pevně ji uchopí za boky a jemně do ní vsune penis.

Hladítko

Pro maximální spojení partnerů je ideální poloha hladítka. Muž si sedne na židli, opře se a mírně roztáhne nohy. Partnerka se na něj obkročmo posadí a zasune si penis do zadku. Rukama obejme muže kolem ramen a pomalu dosedá na penis.

Diskuze

neuvedeno

19. 04. 2018

uzitecne, diky

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit