Může nám kámasútra uškodit?

Kategorie: Kámasútra

To, co označuje název kámasútra, je každému člověku známo. No tedy alespoň většině. Stará indická kniha, která v sobě obsahuje tisíciletí sexuálních zkušeností zachycených za účelem jejich předání novým generacím.

Kámasútra upevní váš vztah

Na kámasútru se někdo dívá jako na boží dar a někdo zase jako na něco špatného, ​​co jen šíří špatné myšlenky a zapříčiňuje různé problémy nejen ve vztazích.

Pravdou jistě je i to, že pokud chcete trochu oživit svůj sexuální život, tak právě kámasútra pro vás představuje inspiraci, která by vám mohla do vztahu dodat právě to, co hledáte.

Okořenění sexuálního života zachránilo nejeden pár, který procházel krizí. Je však třeba také říci, že je třeba zachovat zdravý rozum a neriskovat zbytečně jen proto, abychom něco vyzkoušeli. Kámasútra obsahuje různé příjemné a odvážné polohy, které vám určitě budou vyhovovat. Je však pravdou i to, že se v této učebnici sexu nacházejí i polohy, které jsou dost riskantní a jejich provedení vyžaduje někdy i gymnastické nadání. Nezapomínejte na to, že to, co je pro vás příjemné, není vždy příjemné i pro vašeho partnera. A naopak, nemá smysl trpět proto, abyste uspokojili svého partnera.

Užívat, ale nepřehánět

Vše s mírou je základní pravidlo, které byste měli dodržet, pokud chcete využít výhody v tom nejlepším možném smyslu.

Co je tedy odpovědí na naši otázku z úvodu? Může kámasútra skutečně uškodit? Odpovědí je určitě ano, pokud se to s ní přehání. Pokud na její využití jdete s rozumem, je kámasútra nejlepší přítelkyní páru, který má rád milování a rád si užívá milování na ty nejrůznější způsoby.

Nemyslete jen na sebe, ale i na svého partnera. Ten se vám určitě odvděčí. Kámasútra vám umí dopřát i tak silný orgasmus, jako nikdy předtím.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

POSLEDNÍ PŘIDANÉ ČLÁNKY

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit