6 poloh, díky kterým se po každé bouřce vyjasní

Kategorie: Vztahy

Máte ve vztahu rušné období, kvůli kterému trpí i váš sexuální život? Zkuste jednu z následujících poloh, při kterých dochází k intimnějšími sblížení.

1. Andělská poloha

Pokud preferujete klasického misionáře, vyzkoušejte tuto polohu. Na záda si nelehne žena, ale muž. Žena si na partnera lehne, opírá se tváří o jeho hruď. Muž ji chytí za zadeček a řídí její pohyby. Během sexu si můžete vychutnávat polibky na rty a krk, případně slastné vzdechy do partnerova ucha.

2. Lotosový květ

Lotosový květ je další z intimních poloh, při kterých si vychutnáváte tělo toho druhého. Muž sedí se zkříženýma nohama a partnerka sedí na něm s nohama ovinutými kolem jeho pasu. Muž jí pomáhá pohybovat boky a zároveň ji může líbat na prsou.

3. V náručí

Dalším intimní polohou je poloha, při které si partnerka lehne na partnerův hrudník. I přesto, že je žena v pozici nahoře, pohyby musí určovat partner, který si zároveň rukama vychutnává ženské křivky, případně dráždí klitoris.

4. Svůdná zápletka

Při této poloze si oba lehnete na bok naproti sobě. Rukama ho oviňte kolem pasu a jednu nohu dejte mezi jeho nohy a druhou na jeho nohu jako nůžky. Při vnikání držte partnera co nejpevněji. Stejně jako při ostatních intimních polohách, i při této můžete jeden druhého líbat, kousat, šeptat a vzdychat mu do ucha.

5. Lžička

Žena si lehne na bok a muž za ni. Žena zvedne nohu a muž do ní vnikne zezadu. Partner přitom dráždí klitoris a hladí prsa, líbá na krku.

6. Hebká skála

Poloha hebká skála patří ke klasikám. Partner si lehne narovnaný na partnerku a zapře se jí o nohy. Opře se o lokty, a to tak, že dá ruce pod rovinu její ramen. Žena při tom zvedá svou pánev nahoru a dolů.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit