BDSM

Kategorie: Sex a erotika

Stále rozšířenější téma. Hlavně u žen, které nemají v oblibě žádné milé mazlení v posteli, ale jdou na to pořádně tvrdě. Nedivte se jim, stále častěji totiž čtou různé erotické knihy či články, kde se hlavní hrdinky oddávají tvrdému milování s dominantním mužem, který ví, co chce. Vymyšlený nesmysl? Kdepak! Každá druhá žena touží po tom, aby byl její partner silnější, více živočišný a věděl, jak a co udělat v té vhodnou chvíli. Zkuste se i vy inspirovat několika BDSM praktikami, které jsou více, ale i méně známé.

Sexuální BDSM praktiky

Žena dominantní, muž submisivní

V tomto případě je žena tou, která vede, a muž je její podřízený sluha, který plní, co vidí na očích své drahé. Mnoho mužů odmítá toto postavení, ale najdou se i jeho uctívači. Podívejme se tedy na slovníček praktik a pojmů, které se vám možná někdy budou hodit.

CFNM

Žádná extrémně těžká zkratka, pochází z anglického Clothed female, naked male, což znamená, že žena je oblečená, pokud je její partner zcela nahý. Vyznavači této záliby tvrdí, že je extrémně vzrušuje představa, že jsou nazí, ponížení a musí plnit vše, co jim žena řekne. Jak vidíte, každý máme své choutky.

BDSM praktiky

Cuckold

Omezování sexuálního uvolnění u muže. Jinak řečeno, muž nesmí zažívat žádné pohlavní uspokojení s partnerkou či s jinou ženou, zatímco jeho partnerka dělá všechno naopak, žena si užívá volný sex s kýmkoli, kdekoli. V nouzovém případě je možné pouze orální uspokojení mužského partnera.

D / S

Představuje dominantní-submisivní vztah, který trvá obvykle určitou dobu nebo i 24 hodin, 7 dní v týdnu, kdy jsou partneři stále na svých submisivních či dominantních postech. Obvykle se vyskytuje dominance žen, které se nazývají, jak jinak dominy, muži pány, učí je a samozřejmě nedovolí jim dělat, co chtějí. Latex, kůže a silný výprask inclusive.

Houseboat

Možná tomu neuvěříte, ale ženy vzrušuje dívat se, jak pánové uklízejí. Na tuto BDSM kratochvíli je tedy třeba hledat submisivní muže, který provádí domácí práce a žena mu přikazuje, co má dělat. Dost zvrhlá představa o nahém muži, jak čistí toaletu.

Muž dominant, žena submisivní

Kandaulismus

Dost neznámá praktika BDSM světa, kdy muž drží takovou nadvládu nad ženou, až ji nabízí jiným na sexuální hrátky. Extrémně ho vzrušuje představa toho, že má žena styk s jiným mužem a on se může na to celé divadýlko dívat. Pro některé muže něco nepředstavitelného, ​​ale jak se říká, kolik lidí, tolik chutí.

Bondage

pouta na sexuální BDSM hry

Jinak nazývané i svazování. V této skupině najdete selfbondage, kdy prakticky vážete sama sebe nebo pak klasickou bondage, prováděnou na někom jiném. Hlavní myšlenkou je dosažení dokonalé nadvlády nad někým druhým přes svázání lanem nebo jiným druhem motouzů. Častá je i bondage, kde je vázaná osoba připevněna k nějakému statickému předmětu, stromu, sloupu, paletě apod.

Tease and denial

Dominant dráždí svou partnerku, ale nikdy ji nepřivede k vyvrcholení. Opět praktika, která dává najevo dominanci partnera.

Waxplay

Kapání vosku přímo z horké svíčky na tělo partnerky. Mírně bolestivé, ale určitě sexy.

Tickling

Partnerku mučíte jemným, nepřestávajícím lechtáním po celém těle. Asi jedna z těch normálnějších praktik, která není ničím tvrdá či drastická.

Spanking

Naplácáte někdy vaší rošťácké partnerce na zadeček? Pokud ano, ani nevíte o tom, že děláte takzvaný spanking, který je hlavně o cíleném výprasku na zadeček, ale i na jiné části těla.

Fisting

Takříkajíc tvrdý anální sex, prováděný pouze rukou, která je zaváděna do ženského zadečku často až po loket.

CB

Chastity belt nebo jinak nazývaný pás cudnosti, který nosí partnerka během vaší nepřítomnosti. Je vyroben z kovu, má dírky na provádění potřeb, avšak nedovoluje žádné sexuální aktivity. A to nejlepší nakonec. Klíček od něj máte pouze vy.

dominance a submisivita

Diskuze

Hubert

03. 05. 2018

ne... toto asi ne

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit