Orální uspokojení na šest způsobů

Kategorie: Kámasútra

Různé způsoby jak na orální sex

69 naopak

Klasická 69 přece nesmí chybět. Klasicky muž dole a žena nahoře. Ale co tak zkusit to i naopak? Tato poloha je ideálnější pro muže s nižší váhou, aby partnerku nezalehli. Ale pokud ji touží vyzkoušet, měli by se snažit udržovat váhu na kolenou a loktech.

Na židli

Jedním z jednoduchých klasických typů orálního uspokojení je uspokojení vsedě. Muž nebo žena si sedne na židli a partner/ka ho uspokojuje. U muže není třeba, aby roztahoval nohy, jako u ženy. Při této poloze má partner možnost kochat se výhledem na partnerčiny křivky.

69 na boku

Dalším typicky-atypickou polohou je 69 na boku. Jednoduše si lehnete jako při 69, ale oba na bok. Pro některé je lepší, pokud se uspokojují střídavě, pro některé, pokud k uspokojení dochází společně. Co vyhovuje nejvíce vám? Vyzkoušejte.

Na čtyřech nahoru

Při této poloze je velmi důležité, zda jsou partneři sehraní a jak jim to bude vyhovovat nejvíce. Buď je žena na čtyřech a muž leží pod ní a orálně ji uspokojuje. Při poloze naopak to může být trošku náročnější, protože vše závisí na sklonu. Ale i tato poloha si najde příznivce.

Před zrcadlem

Muži se na ženy rádi dívají. Co tak jim dopřát pohled na to, jak se jejich partnerka uspokojuje? Stačí Vám jen ideální místo před zrcadlem, stojící partner, polštáře pod kolena a hra se může začít.

Orel typu X

Možná už jste slyšeli o poloze orla, při které má partnerka rozkročené nohy co nejdále od sebe a partner ji uspokojuje. Orel typu X vyžaduje v první řadě ideální místo, tedy postel, o kterou můžete přivázat partnerčino nohy, které má od sebe. Nejideálnější je spoutat i partnerčiny ruce dohromady. Takto si může partner vychutnat každičký kousek jejího těla, přičemž mu nebudou „překážet“ její prudké pohyby z rozkoše.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

POSLEDNÍ PŘIDANÉ ČLÁNKY

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit