Tipy na sex mimo postel

Kategorie: Sex a erotika

„Vždycky v tom samém městě a stále na tom jednom místě.“ Přesně takto se zpívá v jedné slovenské skladbě. Vypadá to podobně i u vás doma? Stále dokola to samé v jedné a té samé posteli? Zvolte raději změnu, ať stereotyp úplně nepohltí váš vztah. Vyzkoušejte naše tipy na místa, kde byste si to mohli rozdat a okořenit vás sexuální život, který to zjevně potřebuje.

Na pračce

Zůstaňme ještě na chvíli doma. Překvapte ženu a posaďte si ji na pračku, když bude v nejvyšších otáčkách. Pračka může posloužit jako provizorní vibrátor, který bude stimulovat ženský klitoris. Orgasmus bude o to intenzivnější.

Sprcha

Zůstaňme v koupelně, pokud předpokládáme, že pračku máte právě tam. V ní se nachází také sprcha, která může sloužit jako prostor na sexy radovánky ozvláštněné proudem vody. Společná sprcha může pěkně okořenit váš sexuální vztah a nemusíte kvůli tomu jít ani mimo dům. Otočte partnerku zády k sobě a přejíždějte rukama a proudem vody všude, kde se jen dá. Její podlomená kolena budou znamením toho, že mytí partnerky vám jde skutečně dobře. Potom je už na vaší zdatnosti, zda si svoji partnerku otočíte, opřete o stěnu a rukama nadzvednete, nebo si ji necháte zezadu, když budete chtít do ní proniknout.

V přírodě

Procházka lesem může být dokonalým odreagováním nejen pro tělo a duši, ale i pro stereotypní sexuální život. Není třeba mnoho, stačí deka, nějaké zašité místo nebo se skrýt pod strom a můžete se oddávat radovánkám. Jestli přitom prší, atmosféra je ještě víc sexy a intimnější.

Ve stanu

Stany jsou neodmyslitelnou součástí festivalů a kempů. Zároveň jde o nejméně riskantní způsob, jak souložit na veřejnosti. Od ostatních návštěvníků jste odděleni jen tenkým kouskem látky a zároveň vnímáte všechno, co se děje venku. To ještě víc umocňuje vzrušení a adrenalin ze sexu, který se děje v malých prostorech stanu.

V kině

V přeplněných multiplexech by to asi celkem nešlo, ale nějaké prázdné místní kino, kde kromě vás jsou už jen chuchvalce prachu, to by se dalo. Na druhé straně, v některých multiplexech jsou namísto křesel postele nebo sedací vaky, což už může být celkem pohodlné sexy dobrodružství.

Auto

Klasické místo, které asi málokdo ještě nezažil. Můžete si to užít na zadním sedadle, kde budete mít relativně soukromí. Můžete zkusit polohu zezadu nebo si partnerka sedne na vás a pěkně si zajezdí. Ještě víc sexy je dělat to na kapotě auta. Žena si na ni sedne a muž se před ni postaví. Na vnější sex je samozřejmě vhodné spíše letní období, ale pokud máte vyhřívanou garáž, tak zima nebo padající sníh vám mohou být ukradené.

Buďte připravený

Pánové, nenechávejte nic náhodě a umocněte zážitek ještě lepším výkonem. Výživový doplněk MerliX pomůže vaší erekci, která bude delší, silnější a pevnější. Užívejte tabletky MerliX Perfektum 30 až 60 minut před stykem. Pro starší ročníky je určený MerliX Senior, který se užívá pravidelně každý den před jídlem. Připravte se na nezapomenutelný výkon s výživovým doplňkem MerliX.

Diskuze

Pavel

19. 09. 2019

Sex se dvěmi zenam

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit