Milování a oblečení

Kategorie: Sex a erotika

Milování je přirozené pro většinu dospělých a zdravých lidí, platí to dokonce i pro lidi starší, než si všeobecně kdo myslí. Lidskou přirozeností je také být při souloži nahatý, což asi vychází z pocitu sounáležitosti s přírodou. Vidět krásná prsa ženy, jak se při pravidelných pohybech vlní, patří k nejerotičtějším zážitkům celého milostného aktu. Ale nahota nemusí být podmínkou při milování, protože při samotném koitu můžeme mít odhalenou jen malou část těla.

Oděv láká muže

Určitě znáte pořekadlo, že nejvíc láká to, co je skryto.To platí, ale asi ne všeobecně. Oděv však také napovídá, co žena chce. Potkáme-li v nočním baru spoře oděnou dámu, určitě vytušíme, že je "na lovu", pokud zde není s partnerem. Ale i tak se při pohledu na ni každému muži zrychlí tep, když je k tomu dostatečně krásná.

Na veřejnosti se lze také vyzývavě obléknout, aby to nebudilo všeobecné pohoršení. Základem oblečení je harmonie těla s oděvem a s barvami. Různí muži vnímají barvy různě, pro někoho je dráždivá červená, pro jiného černá či bílá. To je však trochu vedlejší, když má žena na sobě přiléhavou krajkovou halenku, pod ní ve stejné barvě průsvitnou podprsenku, či je dokonce bez ní, k tomu stejně barevnou minisukni, každý zdravý chlap se po ní ohlédne. Tady stojí však připomenout, že obdobným trikům se odhodlají ženy i tehdy, když chtějí jen dráždit a dělat si z mužů legraci. Je ale pravda, že je jen málo těch, které na to nenaletí.

Oděv jako afrodiziakum

Sexuální touhu může vyvolat oblečení, opakem totiž je, když žena či muž doma chodí ve vytahaných teplácích, obnošených trikách a podobně. To totiž často vede k tomu, že přestaneme na partnera myslet se sexuální touhou. Stejně tak se může stát, že nám zevšední i jeho nahota, pakliže doma chodíme často v rouše Adamově.

Chystáme-li se na sex, měli bychom na to myslet dřív než pět minut před začátkem. Dobrá večeře, trochu vínka, svíčky na stole, ale také i trochu podbízející se oblečení. Dámy průsvitnou košilku, pokud mají větší prsa, pěknou podprsenku, kytku ve vlasech. U mužů to je obtížnější, snad nějaký lehčí župan, boxerky či bílé slipy. Tady by měl asi muž předem vědět, co jeho ženu vzrušuje, protože jsou v tom velké rozdíly.

Co se snese při sexu?

Při sexu, jak bylo naznačeno, je mnoho možností, jak nebýt nahý, ale aby to nejen slušelo, ale také nevadilo. Tady nám mohou v dobrém i zlém pomoci příklady z porna. Zásadně se asi nehodí lodičky s jehlami, stejně tak třeba kecky. Ženy mají rády, když jim muž polaská chodidla a to by pak šlo špatně. Punčochy (silonky) ano, ale zásadně bez vad a ok, pokud nevzniknou během milování, ale i tak je hned raději svlékneme. Vhodné jsou krajkové či síťové punčochy, mohou být na podvazkových pásech. Některé kalhotky nejsou dole sešité. Sukýnka se může shrnout do pasu. Podprsenka? Věříme, že asi ne, muž ji stejně s chutí před sexem sundává. Hlavu doporučujeme bez pokrývky. Samozřejmě nemusí žena mít vše, stačí jen něco z tohoto výčtu.

Muž? Představa muže v ponožkách je odstrašující a víc bychom nedoručovali, muže zdobí svaly, někdy i to bříško.

Sex v přírodě

Pro sex v přírodě platí také jiné zásady. Můžeme se připravit, vzít si deku, a pak se lze chovat podobně jako v ložnici, ale ne vždy je soulož v lese plánovaná. Zde záleží na tom, jak si "usteleme". Milovat se v trávě, či na jehličí, není pro ženu dobré. Je potřeba se podložit nějakými svršky, muž tedy poskytne triko, košili, bundu, aby jeho dáma nebyla obtěžovaná hmyzem. Ta si musí sundat kalhoty, když je má, dolu letí i kalhotky. Sukni stačí vykasat a cesta k rozkoši je volná.

Je také určitou slušností, že muž a žena by měli být ve svlékání rovnocenní, tedy když má dáma holý spodek, měl by to mít i muž. Ale prsa ženy se v tomhle výčtu nepočítají, ty jsou nádherná celá venku, i když má muž na sobě triko.

Pokud jste mimo ložnici stydliví a nemůžete dosáhnout pevné erekce, může vám s tím skvěle pomoci MerliX, přírodní doplněk stravy pro lepší erekci.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit