Rychlovka, nebo raději sex jaksepatří?

Kategorie: Sex a erotika

Není sex jako sex. Tak jako není milenec jako milenec, milenka jako milenka a sexuální představy a fantazie ani nemluvě. Kolik lidí, tolik chutí a kolik žen, tolik nových možností. To vám řekne a potvrdí každý muž, kterého se zeptáte. Dokonce nezáleží ani tak na intenzitě či délce jako právě na partnerce, milence, se kterou tento čas strávíte spolu. Nicméně tuto část budeme řešit později. Dnes se podíváme na rychlovku.

Rychlovka z více pohledů

Rychlovka je tolik omílaný pojem, že pro každého znamená možná něco úplně jiného. Zatímco pro jednoho je to sex narychlo při sledování sportu, pro jiného to zase může znamenat vášnivé milování na zadním sedadle auta. Co tedy rychlovka je a v čem se liší od klasického milování? Jednoduše řečeno, rychlovka je sex, který vznikne neočekávaně, trvá pár minut, je plný vzrušení a často je na neobvyklém místě.

Rychlovku si tedy můžete dopřát i s někým, koho jste právě poznali. Není to nevídaný jev na parkovištích, ale často k ní přijde i během diskoték, kdy víno a dobrá nálada dají správný signál hlavě, hormonům a vy se oddáte vášni s neznámou partnerkou na toaletách nebo v autě. Co je víc sexy než živočišný, neočekávaný, prudký a vášnivý sex? Ne vždy je však takový úlet bezpečný. Proto myslete vždy na dostatečnou ochranu. Kondom v peněžence neuškodí nikdy, nezabere mnoho místa a vy se vyhnete problémům spojeným s neplánovaným otěhotněním krásné neznámé a následným neplánovaným rodičovstvím.

Na druhou stranu, rychlovka i se stálou partnerkou může být krásná, plná lásky a rozkoše, kdy prostě zdlouhavé předehry hodíte za hlavu a vrhnete se rovnou do postele. Skvělou obměnou je taková trojminutovka například v autě, venku v lese nebo například na toaletách či ve zkušebních kabinkách. Fantazii se meze nekladou. Použijte erotické hračky, zkuste střídání poloh, neobvyklá místa milování a uspokojení najdete oba.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit