Jak být tím nejlepším milencem

Kategorie: Vztahy

Každý muž chce být tím nejlepším borcem v posteli, ale ne každému se to podaří. Mnoho z těch takzvaných dokonalých milenců má akorát pořádně „podřezán“ jazyk a tímto pojmem se hrdě nazvali sami.

Skvělý milenec miluje milování

Být skvělým milencem či partnerem není pouze o nafoukanosti a velkém egu, ale také o pozitivním vztahu k milování a hlavně k ženám, kterým umíte dát úplně všechno. Základním pravidlem, které byste si měli zapsat a nikdy na něj nezapomenout, je to, že základem všeho je mít rád milování a umět se při něm dokonale odvázat. Klidná mysl, kterou nezatěžují žádné potíže běžného dne, dokáže v posteli udělat zázraky. Ovšem ale nesmíme zapomínat na pevný pohlavní úd. Zde neplatí otřepané pravidlo o velikosti, ale spíše platí, že pokud víte, co máte dělat, stačí vám i menší výbava.

Ideální milenec podle žen

Jaký by měl být podle žen ideální milenec? Obecně se ženy shodují v tom, že nejvíce je vzrušuje muž, který ví, co dělá, ví, jak to má dělat, a sám sobě věří. Ženy milují muže, z nichž čiší sebevědomí, které je sexy. Jak jsme psali výše, do postele nepatří žádné negativní myšlenky nebo přemýšlení nad problémy běžného ​​pracovního života. Musíte se umět odreagovat a dát ženě přesně to, co potřebuje a vyžaduje. A co to je? Odpověď je jednoduchá – vášeň. Nic není pro ženu lepší a vzrušující než vášnivé milování plné polibků, nespoutaných dotyků a po aktu krásné přitulení a pohlazení. Během milování byste neměli zapomínat i na uspokojení své partnerky, které by mělo být na prvním místě. Poslouchejte ji, jak vzdychá, pozorujte ji, jak se pohybuje a přizpůsobujte se tomu. Je krásné, když žena vyvrcholí, aniž by v posteli něco musela sama dělat. Do správné nálady ji můžete přivést sytou předehrou, která by však neměla trvat déle než celkový styk.

Předehra musí zahrnovat ​​líbání, mazlení, doteky po celém těle, a to hlavně v citlivých erotogenních zónách. Nejcitlivější jsou místa na vnitřních stehnech, která můžete jemně dráždit konečky prstů nebo špičkou jazyka. Druhým citlivým místem jsou laloky uší, které také drážděním umí Vaši partnerku přivést do extáze. Nezapomínejte se věnovat těmto citlivým zónám, jsou velmi důležitým bodem během ženské předehry. Pokud dostanete chuť jít hned na věc, dejte si chvíli čas. Podle žen je dobrý milenec zdrženlivý a věnuje se předehře, ale i styku intenzivně. Jednoduše řečeno, nedělá nic bezhlavě a nepromyšleně. Během styku také nedělejte něco, co partnerka nemá ráda, jen ji tak odradíte od dalšího setkání s vámi.

Diskuze

prravda

12. 06. 2018

pravda, některé kamarádky bych nejraději propleskla... jak může být chlap dobry v posteli když ho žena neustále podceňuje a uráží?

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit