Typy žen, na které jste jistě už někdy narazili

Kategorie: Vztahy

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké typy žen najdete nebo lépe řečeno, na jaké jste již narazili nebo jste s nimi byli dokonce ve vztahu? Dnes vám proto přinášíme malý přehled typů žen a jejich charakteristiku.

Typy žen podle chování

Paní dokonalá

Žena, která je nesmírně krásná, má ráda humor, nehádá se, má ráda sex a ještě je i vyrovnaná. Pro muže na první pohled dokonalý ideál, ale často to má celé jiný konec. Není to vůbec vhodná polovička pro muže, který hledá ženu, která bude denně vysedávat u sporáku, vařit mu a čekat ho celý den doma. Paní dokonalá je moderní žena, která má ráda svobodu, rovnoprávnost a na všechno jde přímo. Je to dokonalá polovička pro muže, který hledá oporu, ale i kamaráda v jednom.

Paní nejmoudřejší

Pokud hledáte partnerku, která bude jako vaše nemilosrdná matka, která vás za každou maličkost upozorňuje a poučuje, jste na správném místě. Tyto ženy mají velkou potřebu vše okomentovat, reptat s tím, že ony by to určitě zvládly lépe. Vhodný typ pro muže, kteří cítí, že potřebují někoho, kdo se o ně bude starat a často je i poučovat. Ostatním radíme, dejte ruce pryč a utíkejte, co vám nohy stačí.

Paní hádavá

Něco podobného jako typ výše, v tomto případě však nejde o srovnávání či poučování, ale hledání si důvodů na hádku. Žena, která vždy musí mít poslední slovo v hádce, za každých okolností si dokazuje svou pravdu a chytá partnera za slovíčka při hádce. Otevřeně řečeno, nejhorší typ, jaký může být. Ničí dobrou náladu a kromě frflání nic nenabízí.

Sexuální divoška

Dokonalá žena pro nezávazné úlety či jako milenka. Jak dlouhodobá partnerka se nehodí kvůli jejím nesmírně silným chutím, které ji ovládají. Bývá často nevěrná, mívá mnoho mužů najednou.

Doporučujeme ji pouze jako milenku či krátkodobou záležitost. Nic vážnějšího. Vždyť přece, který muž chce mít často sex s toutéž ženou?

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit