Předstíraný orgasmus u žen

Kategorie: Sex a erotika

Určitě jste to už zažili nebo slyšeli z vyprávění jiných mužů. Žena pouze vzdychá, sténá, svíjí se a přitom s určitostí víte, že orgasmu nedosáhla. A to nemusíte být ani Sherlock Holmes.

Předstírá to, nebo měla orgasmus?

Jak se říká, správný milenec ví, zda se jeho partnerka udělala, nebo ne! Pokud máte v posteli slečnu, která to zaručeně celé jen hraje, neberte to tak, že jste nešikovný nebo neschopný. Podle statistik existuje v populaci přibližně 15 % žen, které trpí takzvanou anorgasmií. Nebojte se, nejedná se o žádnou nakažlivou a sexem přenášející se nemoc. Anorgasmie je neschopnost dosáhnout orgasmu u žen během soulože. Naopak a paradoxně, obvykle tyto ženy dosahují dokonalého vyvrcholení během masturbace. Řešením bývá tedy přinést do postele několik hraček. Zkuste například revoluční novinku na trhu. Partnerský vibrátor, který dráždí oba a přitom dovoluje, aby probíhal klasický pohlavní styk. Pokud nepomáhá předehra, sledování porna či jiné dráždění, pak je tu ještě možnost zkusit uspokojit svou partnerku rukou nebo vibrátorem.

Společný orgasmus je absurdnost. Stává se jedenkrát za nesmírně dlouhou dobu. Netrapte se, když nevyvrcholíte spolu, jak tomu bývá v erotických filmech. V posteli netočíte film pro Hollywood, ale vzájemně si užíváte.

Jak zjistit, zda je orgasmus ženy reálný

Jak ale tedy zjistíte, že žena prožívá reálně orgasmus, nebo to pouze hraje? Musíte být soustředěný, zkuste si všímat jejího chování během orgasmu. Pokud pocítíte jemné svalové stahy ve vagině, jsou to příznaky ženského orgasmu. Také pomáhá sledovat její tvář během vyvrcholení. Pokud je mírně červená, přimhouří oči a k ​​tomu vydá několik slastných vzdechů, určitě dosáhla právě svého vrcholu. Vzrušení a celkovou slast můžete vidět i na prsou, jejichž bradavky se mírně postaví a jsou pevné. Také její přirození je krásné prokrvené a klitoris je mírně zvětšený. Pokud si budete všech těchto znaků všímat, nikdy vás vaše partnerka neoklame s tím, jak se dokonale spokojila během společného sexu, a zaženete pochybnosti o tom, jaký jste milenec.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit