Jak zjistit předstíraný orgasmus?

Kategorie: Sex a erotika

Spokojená partnerka je základem spokojeného vztahu a předcházení problémům. Orgasmus ráda zažívá každá žena, ale některé „herečky“ ho i předstírají. Může to být z více, místy i nevysvětlitelných důvodů. Tím se mezi partnery vytvářejí problémy, ztrácí důvěra a vzniká nejistota. Jak však zjistit, že žena předstírá orgasmus? Ukáže se to fyzicky nebo emocionálně? Pokud si budete všímat některých signálů, odhalíte předstíraný orgasmus hned.

Opravdový orgasmus

Ženský orgasmus má vícero podob a existuje i několik druhů orgasmů. Jinak je prožívají, a proto není snadné identifikovat ten skutečný. Existují však znaky, díky kterým to budete umět odhadnout.

Vaginální kontrakce jsou znakem, který se nedá nijak zahrát ani oklamat. Během ženského orgasmu dochází ke stahům vaginy, které můžete pocítit na svém penisu nebo prstu. Vagina se zúží a tyto stavy jsou provázené třesem, tělesnou křečí a rozšířenými zorničkami. A to jsou věci, které se skutečně nedají naučit a ovládat.

Zvýšená vlhkost vaginy je znakem kvalitního orgasmu, při kterém žena doslova „teče“. Žena by měla být přirozeně vlhká během sexu, ale objem tekutiny se během orgasmu několikanásobně zvýší. Některé dokonce dosahují mokrý orgasmus, při kterém žena ejakuluje. Dochází k němu stimulací bodu G.

Bradavky jsou v pozoru a ztvrdnou. Jde o znak, který signalizuje přicházející orgasmus. Drážděním se bradavky vztyčí i během styku a nemusí hned znamenat orgasmus. Ale jde o důkaz, že to, co děláte, je vaší partnerce příjemné a měli byste v tom pokračovat dál.

Napnuté tělo je dalším poznávacím znamením, kdy žena „vybuchne“. Ženský orgasmus je provázený nekontrolovatelnými pohyby, metáním a křečemi. Žena má chuť se během pocitu extáze jakoby něčeho chytit. Tělo se vypne, zavřou se oči, dojde k chvilkovému zastavení dechu a následnému (někdy i hlasitému) výdechu. Pokožka na tváři zčervená.

Předstíraný orgasmus

Nepřirozeně hlasité výkřiky jsou pravděpodobně pokusem o ztvárnění hereckého orgasmu. Muži tomu obvykle uvěří, protože jsou v mnoha směrech ovlivňovaní tím, co vidí v pornu. Tam se to přeexponovanými reakcemi a výkony jen tak hemží. V tomto případě neplatí pravidlo, že čím je žena hlučnější, tím víc si to užívá. Samozřejmě, že existují i takové, které svoji rozkoš dávají najevo nahlas. Hlasité vzdechy by však měly korespondovat s pohyby jejího těla.

Jedním ze znaků může být i to, že dokola mluví o tom, jak skvělý měla orgasmus. Na jedné straně je to její ne moc spokojený výraz tváře během sexu, který jste viděli, a na druhé straně její řeči o tom, jak úžasný orgasmus měla. Ale to asi nebude pravda a partnerka se vás o tom snaží přesvědčit aspoň slovně. Záleží už jen na vás, zda se dáte přesvědčit tím, co se ve skutečnosti nestalo.

Proč předstírají?

Existuje několik důvodů, které by mohly vysvětlit toto sexuální chování ženy. Asi třetina žen přiznává, že vaginální orgasmus nikdy nezažily, a proto by mohly mít z toho vůči vám výčitky svědomí. Proto začnou orgasmus předstírat místo toho, aby byly upřímné. To, že žena nemůže dosáhnout orgasmu, není nemoc a ani nic špatného. Ženy prožívají orgasmy různě a i orgasmus jedné ženy může mít více podob. Ženám všeobecně trvá déle, než se sexuálně navnadí a dosáhnou vyvrcholení. V průměru je to kolem 14 minut, které potřebují k dosažení těch nejslastnějších pocitů.

Případně partnerku už vaše stereotypní „bušení“ nebaví a chce styk nějak ukončit. Předstírání orgasmu je proto jejím východiskem z celé situace, neboť následně se uklidní i muž.

Buďte proto trpěliví a své partnerce dopřejte co nejvíc podnětů na prožití intenzivního sexuálního zážitku, aby nic nemusela předstírat. Nejlepší způsob, jak zjistit, zda ho dosáhla, nebo ne, je otevřená komunikace.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit