Jak zlepšit ženský orgasmus

Kategorie: Jak na ženu

Ženský orgasmus je komplikovaný. To jsme si už vysvětlili v předchozích článcích. Existuje ale pár triků, jak přirozeně nabudíte partnerku na sex a zlepšíte její přežití orgasmu. Jak na to? Přečtěte si náš přehledný článek.

Lehká večeře plná afrodiziak

Láska prochází žaludkem, stejně to platí i o sexu. Je však nezbytné, abyste zvolili lehkou večeři, která bude obsahovat minimálně jedno afrodiziakum. Těžká, mastná, smažená a pražená jídla jsou před dobrým sexem úplné tabu. Můžete zkusit mořské plody, mušle či zázvor.

Kvalitní předehra - dokonalé uspokojení

Jak již víte, ženy dosahují orgasmu i klitorálního, proto nesmíte zapomenout na jemné dráždění rukou, či rovnou mlsným jazýčkem, ženy to milují. Předehra by měla trvat minimálně 10 minut. Musí být plná něžných polibků, objetí a hlazení, přesně tak to ženy mají nejraději. A pak vzhůru na věc!

Podporujte ji v masturbaci

Logicky – ženy, které vědí, co chtějí, a mají rády své tělo, nemají problém ani v posteli. Podporujte ji v masturbování. Zkuste jí vysvětlit, že se za to nemusí stydět. Vždyť to dělají úplně všichni. Jako dárek jí kupte vibrátor, určitě ji potěší.

Změna tempa během sexu dělá své

Pokud nebereme v úvahu rychlovku někde ve výtahu, klasický sex by měl obsahovat střídání poloh a také obměnu rychlosti. Pokud budete střídat rychlé tempo s pomalým, ale o to intenzivnějším, sami uvidíte, jak se to vaší přítelkyni bude líbit. Základem je vzbudit pocit, že každou chvíli už už vyvrcholí.

Pokud bude cítit příchod orgasmu, přestaňte

Nebojte se, není to forma mučení, i když se to tak na první pohled může zdát. Tímto způsobem dokážete oddálit orgasmus vaší drahé, který bude pak ještě intenzivnější.

I druhé kolo je super... nebo?

Každým stykem jsou pohlavní orgány více a více drážděny, což znamená pro dámy pouze jedno – čím více sexu, tím lepší orgasmus. Nebojte se to zkusit vícekrát po sobě.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit