Může sex léčit?

Kategorie: Sex a erotika

Kvalitní sexuální život nám rozhodně pomáhá, hlavně co se týče celkové pohody a uvolnění. Určitě to znáte i vy. Po milování se spřízněnou osobou se hned lépe spí a ráno máte skvělou náladu. Mohli bychom říci, že chemické reakce, které se při pohlavním styku v našem těle odehrají, způsobují pocit omámení a euforie a nadměrné fyzické vytížení nás unaví a spí se nám lépe. Všechno by to byla pravda. Zde však jde o čistý sex a ne o milování.

Skutečné milování léčí

Skutečné milování a orgasmus při milování s osobou, na které vám skutečně záleží, je hlavně o emocích. Tyto emoce jsou pro nás jako živá voda, která nás dokáže uspokojit a na druhý den po nočním milování dobře naladit, ať už se chystáte na cokoliv.

Ať už se díváme na sex nebo milování z jakéhokoliv pohledu, je dobré, pokud ho máme pravidelně a v dostatečné míře. Z čistě zdravotního hlediska se dá říci, že je to všelék na několik onemocnění.

Ne nadarmo se říká, že pokud vás trápí horečka, nachlazení či chřipka, je třeba se vypotit na cizím těle. Reálně to i pomáhá. Z čistě fyzického hlediska se při milování mnohem více zapotíme a při pocení ze svého těla vyplavujeme škodlivé látky jako při ničem jiném. Díky tomuto efektu se léčení urychluje bez ohledu na to, zda užíváme nějaké jiné léky, nebo ne.

Takže odpověď na naši otázku, kterou jsme si položili hned na začátku, zda může sex skutečně léčit, je „určitě ano“, a to nejen v jednom směru, ale hned v několika. Dobrá nálada a psychika v optimálním naladění. To vše a mnohem více vám dává dostatečný a kvalitní sexuální život.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit