Mykóza ve vztahu

Kategorie: Vztahy

Pokud jste získali mykózu a právě v té chvíli jste byli ve vztahu, určitě dobře víte, že není ani zdaleka tak jednoduché se jí zbavit. Jakmile jste ji vyléčili a po těžkém odolávání sexuálním lákadlům jste se odevzdali svému partnerovi, v momentě se vrátila zpět. Stalo se to nejhorší, co se mohlo stát. Svědění, pálení, neskutečná bolest při močení a to ani nemluvíme o bolesti v případě, že byste se rozhodli přece jen risknout pohlavní styk. Tyto a i mnohem horší nástrahy vám přináší právě mykóza.

Mykózu léčte oba

Pokud je mykóza neléčená, nebo se pravidelně vrací, může pro vás znamenat vysoké riziko vzniku cysty a mnoha jiných komplikací.

Ve vztahu je mimořádně důležité, abyste se léčili společně. I když muž nepociťuje žádné příznaky, je tu šance, že mykózu v sobě má a vy ji od něj opakovaně dostáváte.

Zde se rozhodně nevyplácí stydlivost či ostych ani jednoho člena vztahu. Navštivte svého lékaře a upřímně mu řekněte, co vás trápí. Určitě vám poradí vhodnou léčbu, a co je nejdůležitější, sexuální zdrženlivost po celou dobu léčení.

Je velmi důležité, abyste pohlavnímu styku odolávali oba až do doby, kdy budete oba vyléčeni. Jinak riskujete, že se mykóza vrátí a to i v mnohem těžší variantě, než jste ji zažili až dosud.

Určitě stojí za to na měsíc vynechat pohlavní styk, pokud za to dostanete skutečně příjemné milování.

Mykóza ve věrném vztahu

Vy jste na sto procent věrný a totéž určitě víte o svém partnerovi či partnerce, ale i přesto jste jakýmsi způsobem přinesli domů mykózu? Začínáte mít pochybnosti o tom, zda je vám váš partner skutečně věrný a zda nepodlehl úletu, který se jednoduše vyskytl?

Nabídky příležitostného sexu se nám nabízejí mnohdy i bez toho, abychom je jakkoliv vyhledávali. Pokud však jde o mykózu, nemusí to být jediná možnost, jak jste se k ní dostali. Různé pohlavní choroby mají různé způsoby šíření. Mykóza je zákeřná hlavně tím, že není přenosná jen pohlavním stykem. Je možné ji dostat například i v lázních v teplé vodě nebo i jinými podobnými způsoby. Častokrát stačí, aby byla žena psychicky rozhozená, nervózní, málo spala a zažívala extrémní pracovní a rodinné vytížení a je to tady.

Určitě není příjemné zažívat pocity, které vám přináší právě mykóza. Zná to každý, kdo ji někdy zažil. Její vývoj je mimořádně jednoduchý, hlavně pokud k tomu má vhodné podmínky. Právě proto pokud ji náhodou získáte, neobviňujte svého partnera či partnerku z nevěry, nemusí to být vždy tak. Spíše by si zasloužil vaši podporu a důvěru, která je při léčbě mykózy v partnerském vztahu tou nejdůležitější ingrediencí.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit