Jak zlepšit sex ve vztahu

Kategorie: Sex a erotika

Pro muže je sex většinou uspokojením základních tělesných potřeb. Pro některé je to zábava či sport. Ale ženy ho vnímají jako něco intimního a důležitého na upevnění vztahu. Všichni se však shodneme na tom, že bychom ho neměli zanedbávat. Zaměřili jsme se na pár zaručených tipů, které pomohou rozdmýchat vášeň ve vaší ložnici.

Nápady pro zlepšení vztahu

Erotické prádlo

Není to staré klišé, ale léty ověřená pravda. Ženy milují kvalitní spodní prádlo a muži zase milují dívat se na dámy oblečené v sexy prádélku. Jediné úskalí spočívá ve velikosti. Pokud jí budou vidět převislé „faldíky“ zpod podprsenky nebo na bocích, nebude se cítit přitažlivá a jen těžko se uvolní. Ženy se musí prostě cítit přitažlivě, jinak je jejich chování upjaté. Kupujte prádlo podle toho, jaké již má v šatníku a sedí jí skvěle. Všechny potřebné informace najdete na visačkách přímo na prádle.

Zkoušejte nové věci a polohy

Kupte si například Kámasútru. Nikdo samozřejmě netvrdí, že musíte začít s tou akrobatickou částí. Můžete se nechat inspirovat i erotickými porno filmy. Promluvte si s partnerkou, komunikace je základem. Nestyďte se. Ženy mívají často pikantnější představy než muži!

Pořádný sex, žádná rychlovka

Pořádný sex, to není tříminutová rychlovka ráno ve sprše před prací. Takto ženu nepřivedete k tomu, aby měla sex ráda a sama ho u vás i vyhledávala. Milujte se minimálně 20 minut, předtím si dejte pořádnou erotickou předehru a po sexu se k sobě přitulte. Ženy to prostě milují. Dejte ženě přesně to, co v ten daný moment potřebuje a vyžaduje. Nebojte se, neznamená to, budete muset do konce života dělat zdlouhavé předehry, mazlení, které nemáte rádi a podobně. Právě naopak, žena dostane, co chce, a na oplátku vám dá přesně to, po čem toužíte vy.

Romantika

Romantika není až taková nuda, jak se na první pohled může zdát. Přes ni můžete zažít ty chvíle, které jste prožívali na začátku vztahu. Jemné jiskření, živočišné milování v tmavé uličce nebo na sedadlech auta. Stojí za to osvěžit si momenty, které formovaly váš vztah. Nezanedbávejte proto romantiku, i taková na první pohled banální věc může opět do vztahu přinést lásku a lepší sex.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit