Ženský orgasmus

Kategorie: Sex a erotika

„Milujeme ženy!“ – shodují se svorně muži každé věkové kategorie. Jsou to ty nejkrásnější a člověku nejdražší stvoření na světě. Ale je už jen málo vyvolených šťastlivců z populace drsnějšího pohlaví, kteří by měli hlubší zkušenosti a informace o podstatě ženského orgasmu. V našem článku jsme vybrali TOP 10 věcí, které jste možná ani netušili. Příjemné čtení!

Ženy jsou prostě komplikované. Týká se to nejen jejich chování, věčně měnících se nálad, vystupování, ale i sexuálního života. Vždy je to pro naše mužské chápání jaksi domotané a tak trochu jinak, opačně nastavené. V něčem mají naše něžné polovičky velké výhody (například bájný a ženskými časopisy opěvovaný multiorgasmus), v jiných směrech čelí mnohým nevýhodám (některé ženy přes dráždění nedosáhnou vyvrcholení nikdy nebo jen sporadicky).

Co jste nevěděli o ženském orgasmu

Ženy obecně ve srovnání s muži dosahují vyvrcholení pomaleji. Příčinu je třeba hledat v anatomii jejich pohlavních orgánů.

Samotný postup a cesta za orgasmem se liší. Na začátku pociťují silné pulzující napětí, které se později přemění na konstantní vzrušení. To může, ale nemusí vyvrcholit orgasmem.

Kojení během těhotenství způsobuje zvýšení hormonu prolaktinu, který blokuje chuť na sex. Tento hormon se vylučuje například i při dlouhodobém stresu.

I v dnešní moderní a médii ovládané době se stále najde určité procento žen, které je přesvědčeno, že orgasmus je nečistý a sex praktikují jen prostitutky. Bláznivé, že?

Hrstka z nich dokonce při masturbaci či samotném styku nikdy nedosáhne vyvrcholení. Může za to stavba jejich orgánů.

Existuje klitorální a vaginální orgasmus. Druhý zmíněný je méně častý, ale o to více intenzivní.

Ženy masturbují tak často jako muži.

Ne všechno, co nám nabízí pornoprůmysl, je založeno na pravdě. Vlhký orgasmus a multiorgasmus nejsou žádné mýty a rozhodně stojí za to!

Síla samotného vyvrcholení se mění. Žena, která má několik souloží po sobě, dosáhne orgasmu snáze a orgasmus je intenzivnější.

Špatná nálada je jedna z příčin, která dokáže vyvolat absenci vyvrcholení.

A na závěr jedna dobrá rada nad zlato. Ženy jsou velmi citlivé a vnímavé. Dbejte na komplimenty, vyhněte se negativním komentářům na jejich adresu, a zejména kritice jejich postavy a vzhledu. Naslouchejte a projevte zájem o jejich potřeby. Pouze tak dosáhnete toho, aby byly vždy přítulné a s chutí na sex. Přečtěte si například i jak zlepšit ženský orgasmus.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit