Tribulus Terrestris – bylina sexuální pohody

Kategorie: Zdraví a erekce

Příroda nám nabízí spoustu zdravých triků či léčiv, které dodávají blaho celému tělu. Není pochyb o jejích schopnostech, kdy se využívají ve velkém množství již několik staletí. Řeč je o bylině Tribulus Terrestris, v českém překladu kotvičník zemní. Vcelku nenápadná rostlina se žlutým květem nabízí v každé části samé zlato pro muže.

tribulus terrestris - bylina sexuální pohody

Kotvičník zemní je bylina používaná v tradiční čínské i indické medicíně k léčbě očních obtíží, otoků, žaludečních onemocnění a sexuální dysfunkce. Je známá zejména v ajurvédské medicíně ve spojení s léčbou impotence a neplodnosti, urgogenitálních poruch, zánětů a chronických bolestí. K získání jejích účinných látek jsou vhodné kořeny a plody. Steroidní saponiny a flavonidy patří mezi největší složky byliny, do značné míry zodpovědné za potenciální antioxidační, protizánětlivý a antibakteriální účinek.

Úprava sexuální dysfunkce s kotvičníkem

Způsobů, jakými kotvičník dokáže zlepšit či napravit sexuální dysfunkci, je několik. Vyniká v pomoci s relaxací tkáně hladkého svalstva penisu, čímž se dokáže zvýšit průtok krve v jeho oblasti. Je také skvělým impulsem pro zvýšení libida. To je přirozenou součástí každého muže a je naprosto přirozené, že jeho množství je časem nižší než bývalo.

Libido je založeno na hormonech, které tělo nedokáže věkem vyprodukovat ve stejném množství jako v mládí. Pokud jste sexuálně aktivní i ve starším věku, ale vaše touha po partnerce není taková, jak bývala kdysi, jde o znak snížené hladiny libida. Látky obsažené v bylině sexuální pohody Tribulus Terrestris vám pomohou se opět naladit na tóny vášně, chutí a sexuální energie.

K tomu, aby vám chutnalo ještě více, je třeba si připravit kromě psychické nálady i sexuální nástroj. Bylinu Tribulus Terrestris a další příznivé látky naleznete v tabletách na pevnou a dlouhou erekci Merlix Perfektum. Obsahuje až 150 mg výtažků z kotvičníku zemního, který vás přinutí milovat sex ještě víc než dosud. Další prospěšné látky, jako jsou aminokyseliny, byliny a vitaminy, účinkují pozitivně na delší výdrž, zpevnění penisu, zintenzivnění orgasmu a nakonec i na oddálení ejakulace. Vyzkoušejte sex ve všech místnostech a polohách od výmyslu světa s penisem v nepřetržitém pozoru.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit