Která afrodiziaka vážně fungují

Kategorie: Sex a erotika

Momentálně koluje po internetu velké množství textů, v nichž se doporučují ta či ona afrodiziaka, která zaručeně fungují. Jaká je ale skutečná pravda? Která z nich reálně fungují a která jsou pouze babské řeči? Dnes jsme vám proto připravili malý přehled ověřených afrodiziak, která zabírají na každého.

Za afrodiziakum se považuje každý pokrm nebo nápoj, díky kterému máme zvýšenou chuť na milování. Pojďme se nyní společně podívat na ty, které jsme otestovali na vlastní kůži.

Nejznámější účinné afrodiziaka

Zázvor

Kdo by tento aromatický a léčivý kořen neznal. Setkáváme se s ním hlavně v podobě čajů při nachlazení či bolestech v krku. Málokdo však ví, že zlepšuje i chuť na milování. Je nemálo studií či testů na dobrovolnících snad po celém internetu. Ale i tak jsme udělali malý test a vyzkoušeli tento zázračný kořen na vlastní kůži. Každé ráno a večer jsme si připravili čaj do většího šálku. Oloupete a následně nastrouháte menší zázvor, zalijete horkou vodou, necháte odstát 15 minut, ochutíte citronem a malou lžičkou medu. Již po třech dnech pocítíte zlepšení nejen své erekce či chuti do milování, ale ustoupí i případné onemocnění (zázvor má velmi silné antibakteriální účinky). Musíme říci, že toto afrodiziakum funguje skvěle.

Čokoláda

Někdy se prostě vyplatí darovat své partnerce čokoládu. Nebojte se, že přibere. Bude mít akorát nesmírně zlepšenou náladu a chuť na milování. Proč tomu tak je? Odpověď je jednoduchá: kvůli kouzelné látce, kterou čokoláda obsahuje – fenyletylamin. Zmíněná látka zvyšuje chuť na sex a také zlepšuje celkovou náladu (ne z vtipu ženy jedí tolik čokolády při špatné náladě). Toto afrodiziakum funguje hlavně na dámy, ale má také malý účinek i na nás, pány. Nejlepší je hořká, když ji ale nemáte rádi, zkuste klasickou mléčnou čokoládu.

Mořské plody

Mořské plody nejsou pouze skvělou pochoutkou, ale podporují i ​​chuť do milování. Také jsme je odzkoušeli na vlastní kůži a musíme říci, že fungují úžasně. Pozvěte svou něžnou polovičku na večeři, kde se budou servírovat ústřice či kalamáry. Už půlhodinu nato uvidíte, že má větší chuť se tulit a mazlit. Jednoduše super, doporučujeme.

Pokud chcete jít na jistotu i vy a nechcete při sexu selhat, pořiďte si tabletky MerliX PERFEKTUM. Vezměte je přibližně hodinu před očekávaným sexem a váš výkon v posteli bude pro partnerku nezapomenutelný.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit