Srostlá předkožka – nepříjemnost, nebo katastrofa?

Kategorie: Zdraví a erekce

Zanedbání natahování předkožky při koupání u malých chlapců, vrozená vada a mnoho jiných okolností způsobuje nedostatek, který je stále více diskutován nejen u urologů, ale i na internetu.

Příčiny srostlé předkožky

Příčiny srůstu předkožky mohou být opravdu různé, ale důsledky jsou vždy přibližně stejné. Je to neduh, se kterým se ve většině případů dá bez problémů žít. Močení je téměř vždy bezproblémové, protože otvor je pro tuto potřebu dostatečný. Ale pokud se podíváme na tento neduh s ohledem na aktivní sexuální život, tak je situace o něčem jiném.

Srostlá a nedostatečně pružná předkožka se projevuje hlavně tím, že není schopna dostatečně poodhalit žalud penisu k tomu, aby se celý dokonale poodhalil tak, jak se má. Toto zapříčiňuje sníženou nebo minimální citlivost a v extrémních případech při vyvrcholení erekce i bolest. Žalud se prostě snaží dostat ven za každou cenu, i kdyby měl natrhnout předkožku. Tento neduh zároveň dokáže znemožnit erekci a tím i dostatečné uspokojení partnerky.

To, jak se tento neduh projevuje, je různé, ale v sexuálním životě to určitě není nic přijemného. Jak se však říká, každý problém má alespoň jedno řešení. Co tedy doporučují urologové a které řešení se ukázalo jako nejlepší?

Fimóza jako zdravotní problém

Mnozí odborníci se shodují na tom, že řešení tohoto problému se objevilo již před staletími ve víře, kde bychom ho asi nehledali. Starým židovským zvykem je každému chlapci po narození udělat obřízku. Obřízka se ukazuje jako ideální řešení i pro tento problém a přináší i ochranu proti většině bakteriálních onemocnění, které mají své hnízdo hlavně v teple a vlhkosti předkožky.

Je to možná řešení, které by vás nenapadlo, ale je efektivní a funguje, tak proč ne. Má to navíc i bonus v tom, že z vašeho pohlavního styku budete mít zcela nový zážitek a za vaše rozhodnutí se vám určitě odvděčí i vaše partnerka.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit