V trojici na pět způsobů

Kategorie: Sex a erotika

Sex v trojce by neměl být žádným problémem, pokud jste nezadaný. Stačí si najít další dva lidi a už jen jít na to. Ale co když jste zadaný a toužíte si ozvláštnit váš partnerský vztah? V první řadě byste měli zjistit, jaký má k tomu postoj vaše polovička, ale i jaký máte postoj vy.

V první řadě se dohodnout

Ano, je to vzrušující představa, ale je třeba si dávat pozor na žárlivost a na to, abyste to nechtěli s tou druhou nebo s tím druhým opakovaně, ale už bez partnera. Nejideálnější by to bylo s někým neznámým, koho už nepotkáte tak snadno, bez jmen a bez kontaktů. Pokud máte ve všem jasno a jste se svou polovičkou dohodnuti, můžete začít. Nejpreferovanější je ruská trojka, protože při této se mohou ženy věnovat i sobě navzájem, nejen muži. Nebudeme si lhát, pro muže je to sen, mít dvě ženy, které ho uspokojují. A my vám nabízíme pět způsobů jak na to. Je jen na vás, který si vyberete, zda vystřídáte všechny, nebo zkusíte jen některé.

5 způsobů jak na sex v trojici

První z možností je, když muž leží a jedna žena je nad jeho tváří, kterou on uspokojuje orálně a s druhou má pohlavní styk. Přičemž jsou ženy obrácené k sobě a líbají se. Druhou možností je, když se jedna žena s mužem vymění, lehne si, on do ní vnikne a druhá žena ji uspokojuje orálně.

Při třetí možnosti ženy uspokojují muže orálně, a to tak, že se jedna věnuje penisu a druhá jeho varlatům. Pokud leží žena, muž do ní vniká a druhá žena si hraje s jejími bradavkami.

Pokud žena nemá problém s análním sexem, bude jí vyhovovat i poloha, při které muž leží, žena je k němu otočena zády a rukama se zapírá o postel a on do ní vniká. Druhá žena ji rukama vaginálně uspokojuje.

Pokud tedy o trojce sníte tak, jak asi většina mužů, nyní se již nemusíte obávat, že nebudete vědět co s těmi dvěma ženami vlastně máte dělat. Teď už jen najít vhodnou adeptku, která by se k vašemu páru přidala. Nebo, pokud nejste zadán, najít dvě akční ženy, které vědí co muž chce a rády experimentují. A pro jistotu, abyste je náhodou nezklamali a neselhali v tom nejnevhodnějším okamžiku, pořiďte si pilulky na podporu erekce MerliX PERFEKTUM a selhání se bát nemusíte.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit