Co možná o sexu nevíte – TOP 10

Kategorie: Sex a erotika

Sestavili jsme pro vás zajímavosti a pár pikantností ze světa sexu.

TOP 10 zajímavostí

  1. Společný orgasmus je prakticky mýtem. Něčeho takového dosáhne méně než 1 % partnerů během svého sexuálního života. Netrapte se tedy, když nedosáhnete vrcholu společně. Vaší prioritou by mělo být uspokojit svou partnerku a sebe. Není důležité vyvrcholit najednou, ale zapojit veškerou fantazii pro uspokojení obou stran.
  2. Negativně a velmi často ovlivňuje kvalitu sexu neustálé zaobírání se se svým vzhledem. Přestaňte s tím! Nikdo z nás není dokonalý a každý z nás by měl být spokojen se svým vzezřením. Navíc fitness centra nabízejí množství druhů cvičení, a pokud nevíte jak na to, je tu pořád možnost oslovit osobního trenéra.
  3. Ukažte partnerce, jak dobře se umíte líbat. Bohužel nebo naštěstí, ženy určují podle líbání to, zda jste dobrý nebo špatný v posteli.
  4. Sex by měl trvat nejméně 15 minut, neboť v průměru za tento čas umí dosáhnout orgasmu i žena. Čest výjimkám, které to zvládnou za dvě tři minutky.
  5. Jen 20 % žen umí vyvrcholit během soulože. A ty zbývající? Ty potřebují i ​​stimulaci klitorisu, čili je nutné zapojit ruce, jazyk, stimulující gely nebo vibrátor. Na trhu sexuálních pomůcek je obrovský výběr a možnosti různorodých hraček. Není proto důvod, aby ještě nějaká žena zůstávala neukojená.
  6. Nikdo se nerodí jako dokonalý milenec, všechno se musíte naučit přímo v praxi! Nezapomínejte, že opakování je matkou moudrosti. Sexujte kdekoliv a kdykoliv.
  7. Zajímavé je, že i muži mají rádi předehru. Není to jen čistě ženská záležitost. Nejsme přece stroje a nevzrušujeme se na počkání či na lusknutí prstů.
  8. Sex je super, jen když je spojen s láskou. Láska vás bude držet celá ta léta spolu, ne milování.
  9. Ženy mají odlišné choutky v závislosti na jejich menstruačním cyklu. Je to normální a přirozené, když vaše partnerka je jednou závislá na sexu a jindy v měsíci o milování ani nechce slyšet.
  10. Pokud vás sex nebaví, milujete se s nesprávnou partnerkou.

Diskuze

MiMi

12. 06. 2018

taky :) dá sa to docela jednoduše, chce to jenom praxe

----

03. 05. 2018

s jednotkou totálně nesouhlasím, ale zajímalo by mě, jak to 1% zjišťovali :-))

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit