Čeho si všímají ženy na mužích

Kategorie: Vztahy

Muži mají rádi na ženách jejich postavu, prsa nebo krásný plný zadeček, se kterým se umíme hrát celé hodiny. Čeho si ale ženy všímají na mužích a co od nich chtějí? Ženám nejde jen o vzhled, ale také o to, co máte ve svém nitru. Je to s nimi komplikované, ale shrneme to následovně, abyste věděli, co mají ženy rády.

Zvenku jako Macho, uvnitř měkký a přítulný

Ženy milují muže, kteří jsou zvenku svalnatí, pěkně oblečeni, ale ve svém nitru jsou stále milí, přítulní a vědí vždy, co chtějí. Ženy potřebují cítit, že se o ně jejich partner umí postarat i v případě problémů. Snadno řečeno, chtějí, abyste je uměli ochránit, pokud se něco stane. Na druhou stranu ženy potřebují mít pocit, že s vámi je možné založit rodinu a umíte se postarat o potomky. Ženy jsou takto zakódovány od přírody, aby byly v bezpečí, ale při tom aby bylo postaráno o jejich potomky.

Sex je důležitý

Chlap, který neumí uspokojit ženu, není pravým chlapem. Jeho žena je smutná, frustrovaná a začíná se otáčet po jiných, což často vede až k podvádění. Ženy chtějí, abyste během soulože mysleli i na ně. Ženy nezajímá, zda se vy uděláte, nebo ne. Chtějí se samy udělat, uspokojit a zažít pořádné a zvířecí milování, jaké nikde jinde nezažijí. V posteli myslete hlavně na její vyvrcholení a až na druhém místě je Vaše vyvrcholení.

Sebevědomí

Muž, který se neumí rozhodnout, kvůli všemu se musí radit s kamarády, sourozenci či rodiči, je přesně to, co ženy nesnášejí. Přestaňte otravovat své okolí a raději se zamyslete nad tím, jak se chováte. Ženy mají rády sebevědomé muže, kteří si jdou za svými sny.

Zabezpečení pro oba

Ženy nejsou zlatokopky. Potřebují ale mít pocit, že se o ně partner finančně postará. Že budou spolu umět vychovat děti tak, aby netrpěly chudobou. Netrapte se tím. Ženy potřebují průměr, ne milionáře. Stačí, když máte dostatek peněz na jídlo, ubytování a něco si i odložíte.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit