Schopnosti, s nimiž okouzlíte ženu nejvíce

Kategorie: Jak na ženu

Každý muž chce nebo alespoň měl by chtít, aby ho ženy zbožňovaly takového, jaký je. Nicméně někdy se vyskytnou ideální vlastnosti u někoho jiného, ​​které jsou pro ženy jako magnetem. Tyto vlastnosti můžete získat v každém věku nebo možná o nich ani nevíte a už jejich ovládáte. Ukážeme vám pár vlastností a schopností, kterým neodolá žádná žena.

Okouzlete ji těmito schopnostmi

Hudební nástroj

Nic není romantičtější, než když můžete ženě zahrát či zkomponovat písničku a pak ji vlastnoručně zahrát na hudebním nástroji. Ženy to prostě milují, když má muž dobrý hudební sluch a dokáže zahrát alespoň nějakou melodii na nástroji. Nebojte se, hrát se můžete naučit za pár měsíců. V případě, že se vám nechce učit, zkuste neutrální možnost. Při nějaké příležitosti dejte partnerce zahrát oblíbenou písničku, to ji také potěší.

Dobrý tanečník

Nemyslíme tím moderní tance, ale například takový klasický valčík, který se hodí každému gentlemanovi během plesové sezóny. Stačí se naučit těchto pár jednoduchých kroků a žena vás bude zbožňovat. Naučit se je můžete v taneční škole nebo i s kamarádkou/partnerkou doma. Není to tak těžké, jak si myslíte. Tanec je mnohdy dobrá předehra a dráždivé pohyby dokážou vyprovokovat v jakékoliv situaci. Navíc je to druh pohybu, čili další plus pro vaše zdraví.

Opravář, když je třeba

Přestaňte volat cizí a nákladné firmy, když se něco pokazí. Dáváte tak ženě najevo jen to, jak jste neschopný! Žena potřebuje po svém boku někoho, kdo umí opravit porouchané auto či věčně kapající kohoutek umyvadla. Učte se od profíků, najdete spoustu návodů online, které když budete následovat, určitě problém vyřešíte a dosáhnete lepšího pohledu ženy na vás. Nejeden sex navíc začal právě v montérkách nebo jiné uniformě. Hra na osamělou paničku a mladého opraváře může také okořenit váš sexuální život. Možností je tedy mnoho, stačí si jen vybrat a věřit si.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit