Jaké chyby dělají muži při balení žen

Kategorie: Jak na ženu

Na začátku si rovnou řekněme, že za tohle vyřešení by asi člověk dostal Nobelovu cenu. Žen je tolik, že vše platí jen na určitou část ženské populace. Určitě známe heslo, které některé uplatňují, a to "Sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě!" A na druhou stranu jsou některé, kterým stačí ukázat svaly, plnou prkenici a již lezou muži samy do postele. Takže se nyní zaměříme jen na určité balení a to za účelem dlouhodobého svazku, tedy hledání partnera na celý život.

Co je to balení?

Balení žen je situace, kdy se muž snaží ženu nalákat na setkání, podle našeho tématu, za účelem vytvoření partnerského svazku. Balení je sice jedno slovo, ale můžeme si pod tím představit různé situace. Klasické balení je "z očí do očí", tedy při náhodném setkání. To ale ovšem může být i záměrné. Balit ženu lze třeba na různých seznamkách na internetu. Tady je velká výhoda, že pokud nejde o nějakého sexuálního úchyla, máme před sebou ženy, které se chtějí skutečně seznámit. Obdobně jsou používané placené seznamky. Ty jsou často ještě lepší, protože jsou většinou placené, takže zde bude úchylek méně.

Základní nebezpečí

Pokud jde o seznámení za účelem partnerství, musí se většina mužů vyrovnat s určitou ženskou vlastností. Ženy, zejména mladší, ale je to pravidlo i ve vyšším věku, si vybírají spíše podle vzhledu než podle charakteru. Mužný vzhled však někdy bohužel nebývá zárukou starostlivého otce rodiny. Každý známe ženy, které zůstaly s dítětem, nebo dokonce s více dětmi, samy. Partner neposílá alimenty a nemá zájem o výchovu dětí. Zeptejte se jich, co se jim na něm líbilo, když si ho braly, čím jim onen muž imponoval? Věřte, že mezi vyjmenovanými vlastnostmi nebude péče o děti a o rodinu. To je však alfa omega manželství. Pak se také říká, že žena jde brečet k dobrému mužovi a s grázlem se vyspí. S tím tedy musí každý v začátku balení počítat. Nechce to odhalovat své vlastnosti, raději zůstat trochu tajemný. Ženy mají přece rády ty vlastnosti, které mužům samy přisoudí.

Druhým nebezpečím je situace, že námi oslovenou ženu doprovází její partner. Naprosto nepřekonatelná překážka to není, ale budeme stoupat asi po velmi trnitém žebříku, pokud oba z nich náhodou nejsou právě v rozvodovém řízení.

Balení na živo

Klasické schéma je, že se nějakým způsobem potkají muž a žena. Jsou sice možnosti, jak na sebe dokáže žena zaměřit mužovu pozornost, ale to není účelem našeho článku. Obvykle má totiž s balením začínat muž. Jak, samozřejmě záleží na prostředí, protože to může, ale nemůže, zlehčit proces seznámení. Není dobré na neznámou ženu vybafnout, vlastně ji polekat a nabídnout hned "sňatek", chtít půjčit peníze a jít se s ním vyspat. Takže to chce nejdříve oční kontakt, úsměv, případně nahrané či náhodné situace. Jistě všichni známe ve starých filmech scénky s upadnutým kapesníčkem, tak něco podobného. Lze pomoci s nákupem, otevřít dveře a podobně. Žena by měla poděkovat, muž zase odvětit, že to nic není a pro krásnou ženu, že je to povinnost.

Vynikající seznamovací prostředí je určitým způsobem zaměřená společnost. Nemyslíme tím hned swingers party, ale třeba sportovní utkání, pokud dotčená žena není součástí hrajících týmů, divadla, výstavy a podobně. Tady se totiž téma přímo nabízí, pokud zde není žena jen jako doprovod jiného muže a sport je jí naprosto ukraden.

Seznámení na internetu

Na internetu je řada seznamek, ať již placených nebo zadarmo. Zkušenosti jsou samozřejmě různé, někdo se seznámil hned, někdo po mnoha pokusech, či jiný dokonce vůbec. Nabízí se zde vcelku snadné řešení. Je jasné, že se zde vyskytuje mnoho žen, které tu jsou jen na "čumendu" nebo za účelem tahání mužů za nos, ale i různé jiné pochybné či pro možný vztah nevhodné osoby. Rada je vlastně jediná, vyvarovat se opačné straně, když si chce jen "dopisovat", ale nabídnout co nejdříve setkání. Nic nemůže nahradit pohled z očí do očí, lhát v písemném styku umí každý, ale v osobním kontaktu to jde těžko. Při prvním kontaktu je dobré vyjít z profilu ženy, nebo z jejího inzerátu. Mnoho mužů se snaží vše hnát dopředu, ale vtíravost a spěch se někdy nevyplácí. Nechte si ty hlavní své "přednosti" na osobní setkání a je lepší se snažit psát více o ní. Je také dobré ukázat, že jsme samostatní, zdraví, humorní a citově založení. Hlavně nechutné řečičky o sexu nechat až na delší dobu, ale raději je vůbec neříkat.

Jak jsou ženy různé, tak jsou i různé cesty k jejím srdcím. Vcelku se dá ale říct, že většinou jde o jednoduchá stvoření, kterým stačí málo. Proto je nesmíme přeplnit informacemi, které je nezajímají. Spíše je vhodné trocha tajemství. Daleko je lepší všeobecnost, než například výklad o rozkladu atomu či relativitě času pode Einsteina. Žena podle jedné teorie neví, co chce, a nedá pokoj, dokud to nedostane. Takže jí to dopřejte a hodně zdaru!

Pokud budete úspěšní, jistě budete chtít zabodovat i v postelovém království, v tom vám může pomoci přípravek MerliX.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit