Dobrý dojem dělá zázraky

Kategorie: Jak na ženu

Méně sebevědomé muže určitě zajímá, jak dosáhnout, aby jejich vytoužený objekt zájmu projevil zájem o ně. Jak toho ale dosáhnout, aniž abychom museli utratit hromadu peněz za drahé dárky, které i tak přitáhnou jedině materialistickou harpyji?

Milí pánové, nezapomínejte na to, že pokud vysíláte do světa, že si věříte a jste tím pravým chlapem, způsobíte, že se každá žena za Vámi otočí a projeví zájem. Přitom nemusíte vypadat vůbec jako pan dokonalý s proporcemi těla jako mají hollywoodští herci. To platí i o vrozeném sociálním statusu, který je čistým nesmyslem, se kterým nic nedosáhnete v praxi. Díky našim čtyřem jednoduchým bodům dosáhnete srdce každé ženy.

Co na ženy platí

Buďte stále módně oblečený

Ženy vidí hlavně očima, až následně přicházejí na řadu další smysly a instinkty. Mají rády muže, kteří jsou trendoví a vždy vědí, jak sladit doplňky s tím, co mají na sobě. Víme, že to sice zní trochu žensky a mnoho mužů nemá rádo dlouhé vybírání oblečení v obchodě, ale dejte si na tom (alespoň trochu) záležet. Nic nezkazíte například košilí v nepříliš pestrých barvách, k tomu černými kalhotami / riflemi a jako doplněk mohou být klidně i starší boty tmavé barvy.

Vůně dělá divy

Muž, který zapáchá od potu, není alfa samec, ale neupravený chlápek, od kterého dají ženy ruce pryč. Vybírejte si takový parfém, který podtrhne Vaši osobnost. Na výběr máte spoustu možností v různých voňavých tónech od svěžích až po ty více aromatické. Sáhněte po té, která vám sedne nejlépe. Pokud máte problém při výběru, zeptejte se mile prodavačky, která jistě ví, co se ženám líbí a co právě letí.

Upravte se

Přestaňte chodit neoholený, zpocený, neupravený v pokrčené košili. Dáváte tak najevo ženám ve svém okolí, že máte celý svět na háku, což je dokonalým odpuzovadlem pro opačné pohlaví. Ženy hledají muže nejen na úlet, ale i na dlouhodobější vztah. Nechtějí muže, o kterého se budou muset stále starat a vše jim přikazovat. Chtějí samostatného muže, který ví, co chce. Tím přece chcete být, ne?

Milé chování = úspěch zaručen

Nevěřte nesmyslům, že arogantní muži jsou sexy. Není tomu tak. Možná arogancí sbalíte nějakou slečnu na rychlý úlet, ale nečekejte, že s vámi bude dlouhodobě. Ženy mají rády lichotky, smích, otevřenost a přesně to jim dejte. Pouze takto dosáhnete svého vytouženého cíle.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit