Sebevědomí, cesta k srdci každé ženy

Kategorie: Jak na ženu

Sebevědomí, to není jen slovo, které najdete v každé knize nebo časopise. A to jen proto, že řešit sebevědomí a úspěch je prostě v dnešní době IN. Tato vlastnost pro vás může znamenat mnoho jiného ​​než pouze vzpřímený postoj, důvěru v sebe.

Sebevědomí Vám přinese i lepší práci, úspěch a samozřejmě i větší počet partnerek či lásku vašeho života. Proč? Neboť každá žena má ráda hlavně sebevědomé pány, kteří vědí přesně, co chtějí, a jdou si za tím. Pouze někdy najdete ženu, která hledá ušlápnutého muže, který je nejraději zavřený doma a nejbezpečnější se cítí u rodičů. Takové ženy by si na Vás něco pouze kompenzovaly a i tak by vás později opustily pro někoho lepšího. Později by vzniklo opět zklamání a byli byste pouze více uzavření do sebe. Nevyplatí se vám čekat a skrývat se pod polštáře, raději začněte více na sobě pracovat a úspěch se dostaví. Nemyslíme ale nyní například na posilování, svaly sice dodávají sexappeal, ale nedosáhnete tak více úspěchu. Zaručenou cestou se tedy stává vyšší sebevědomí, které v sobě spojuje více, než si myslíte. Přináší s sebou komplexní seznam oblastí, které vás systematicky posílí a udělá vás neodolatelnými pro ženy. Nyní si postupně řekneme pár skvělých tipů, které zaberou na každého.

Ako zvýšiť sebavedomie

Nepodceňujte se

Často narážíme už v dětství na perfekcionismus, který je očekávaný z každé strany – jednou rodiče chtějí, aby se z vás stal slavný virtuóz, jindy učitelka ve škole vyžaduje, abyste měli jedničky z každého předmětu, někdy zase kamarád chce, abyste byli jako on. Dostáváte se tak do situací, ve kterých se přizpůsobíte, uděláte to, co chtějí ostatní, nebo to neuděláte. V případě, že to neuděláte, často narazíte na odmítnutí, někdy až urážení či ponižování, které nevede k ničemu dobrému. Uvnitř ztrácíte sebevědomí, cítíte se osaměle a kladete na sebe stále více břemen, přičemž ani nevěříte, že je unesete... Koloběh se opakuje a vy ztrácíte mínění o sobě. A to je špatné! Přestaňte se trestat, k ničemu to nevede. Každý z nás má na výběr. To, že nejste jako ostatní, neznamená, že jste něco méně nebo nejste dostatečně dobrý! Pokud budete cítit, někde tam uvnitř, že máte svou cenu, jste jedinečný a neopakovatelný, uvidíte, jak to snadno půjde i se ženami. Budete vědět, že máte na každou ženu, jste dostatečně dobrý pro ni a dosáhnete to, co jste si stanovili.

Neřešte minulost

Předchozí vztahy, nevydařené plány, staré hádky a to špatné nás pouze tíží a zaslepují. Přestaňte se trápit nad tím, co se stalo, nemůžete se vrátit do minulosti a tyto události změnit, tak proč si je promítat pořád dokola před očima? Vede to pouze k depresím, smutku a nepochopení. Výsledek, který ale chcete dosáhnout, je logicky lepší budoucnost a sebevědomí jaké má být. Dosáhnete toho jen tak, že se z minulosti poučíte a budete přemýšlet nad tím, jak lépe zvládnout všechno to, co má přijít.

Pevný cíl

Plavat životem bez omezení je krásné, ale vede to k úspěchu? Když nemáte cíl, jak můžete po něčem toužit a pokoušet se toho dosáhnout? Příkladem může být například krásná sousedka odvedle, toužíte po ní, ale nemáte žádný cíl – jak na ni promluvit, vzít ji na večeři a podobně? Namísto toho, že pouze po ní „slintat“ a doufat, že jednoho dne, možná nějakým zázrakem s vámi půjde ven a poznáte ji blíže. Takovým postupem nedosáhnete toho, po čem toužíte. Je proto lepší, když si promyslíte, čeho chcete dosáhnout, jakým způsobem a kdy.

Není špatné selhat

Mnoho lidí se trápí nad svými selháními. Nikdo na tomto světě není takový, že by dělal vše pouze bezchybně a dokonale. Vždy se najde nějaká chybička, kterou uděláme. Jsme lidé a selhání patří do našeho života. Namísto vyčítání si a snižování svého sebevědomí zkuste tyto malé nepříjemnosti brát jako možnost polepšit se, něco nového se naučit a zlepšit si tak sebevědomí a důvěru v sebe. Všechno zlé se nám děje proto, abychom si uměli vážit to dobré v životě.

Nad čím přemýšlíte, tím budete

Jste ve svých představách bohatý, úspěšný muž, jehož ženy zbožňují? Nebo průměrný úředníček, který denně pracuje, trápí ho nesmyslné problémy a ženy? Vždyť nějaká se snad objeví. Pokud takto přemýšlíte, je to velká chyba. Měli byste k sobě mít v první řadě pozitivní postoj, mějte se rádi, važte si sebe a představujte si život, po jakém toužíte. Možná to zní bláznivě, ale zkuste se uvolnit a denně alespoň pár minut přemýšlet nad tím, kým se chcete stát. Čím hlouběji budete nad tím přemýšlet, tím lépe pro vás. Vaše mysl se již o realizaci Vašich plánů postará.

Šaty dělají člověka

Neříká se to jen tak náhodou, šaty dělají člověka někým jiným. Proto si promyslete, čím byste chtěli být a podle toho se oblékejte. Například jste průměrný pracovník za strojem někde ve fabrice, chcete být ale manažerem. Co uděláte? Logicky, našetříte si na kvalitní oblek, doplňky k němu a budete se oblékat v tomto stylu, když půjdete někam ven. Lidé vás budou brát ve velké míře právě podle oblečení, které vidí. Nezapomínejte ale také na to, že se z vás manažer nestane zázrakem, musíte pracovat na sobě, zlepšovat si kvalifikaci, učit se, lépe se naučit vystupovat a komunikovat. Oblečení vám ale dodá ztracené sebevědomí a navede vás na správný směr, nešetřete tedy na něm!

Pečujte o sebe

Zpocené podpaží, neupravená brada, oblečení samý flek – tak toto vám na sebevědomí právě nepřidá. Přemýšlejte nad tím, abyste byl lépe oblečený, čistý, upravený. A budete se cítit lépe. Je to něco přirozeného. Vždyť muži nejsou přece divoká zvířata, která žijí v lesích. Je to jen mylná představa, že ženy mají rády mužské typy chlapů, kteří se o sebe nestarají a působí jako dřevorubec z lesa. Ne, tohle neplatí! Ženy mají rády upravené muže, kteří jsou zaručeně čistí a NEZANEDBANÍ. Pečujte proto o sebe a uvidíte, kolik žen bude mít o vás zájem.

Neskrývejte se

Průměrný muž dosahuje průměrných výkonů a málo úspěchu. Když jdete na firemní školení, změňte chování, namísto skrývání se v poslední řadě a věčného vyprávění si s kolegy začněte měnit taktiku. Sedněte si do prvních lavic, vezměte si zápisník, poslouchejte, zapisujte si a hlavně se ptejte. Uděláte ihned lepší dojem a také se více naučíte. Lidé, kteří se skrývají nejen na školeních, ale i v práci, stále se shýbají nad počítačem, protože je šéf vidí, a tváří se, že něco dělají, jinak by špatně skončili... nejsou zrovna nejúspěšnějšími v životě. Jsou to průměrné osoby, které nedosahují bůhvíjakého úspěchu a jejich sebevědomí je průměrné. Takovými ale nechcete být, že? Proto se raději už přestaňte skrývat a staňte se aktivním hráčem, který je vždy na prvních místech a všude chodí včas. Uvidíte, že úspěchu se vám podaří dosáhnout bez problémů.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit