Když vás má žena v moci

Kategorie: Kámasútra

Omrzela vás již klasická poloha na koníka? Co tak zkusit i jiné polohy, při kterých je žena nahoře? Protože i mimo obrácené jezdkyně jsou i další polohy, při kterých si vás žena podmaní.

Polohy, které stojí za vyzkoušení

Na hraně

Partner se posadí tak, aby mu nohy visely z postele. Lokty se opře o postel a zády o hromádku polštářů. Partnerka se posadí na něj a položí ruce na jeho ramena. Rukama obejme polštáře za partnerem. V této poloze si žena určuje hloubku vniknutí, přičemž dochází k dráždění klitorisu.

Andělská poloha trochu jinak

Další poloha je podobná andělské. Partnerka si také lehne celá na partnera. Partner dá nohy k sobě a ruce položí od sebe. Partnerka se zapře rukama do jeho rukou a posouvá se nahoru a dolů.

Na divoko

Při této poloze se vám bude hodit polohovatelné lehátko, například v zahradě. Na ležícího muže, který má nohy u sebe, si partnerka sedne zády. Partnerka se nakloní a chytí muže za kotníky. Je jen na vás, zda si zvolíte pohyby nahoru a dolů nebo do stran nebo je budete obměňovat.

Veslování

Partner si sedne do pohodlného křesla a mírně roztáhne nohy. Partnerka si na něj dřepne tak, že opře nohy o jeho hruď. Muž může chytit ženu buď kolem boků, nebo za zadeček. Nejideálnější jsou rychlé pohyby nahoru a dolů.

Sexuální „tanec“

Partner se posadí na okraj postele, která je vyšší, případně na gauč. Žena se otočí zády a pomalu si na něj nasedne. Přičemž si nesedne úplně, ale zvedá se a klesá. Při této poloze může žena vrtět zadečkem.

Výpad

Partnerka si sedne na partnera jako by dělala výpad, to znamená, že jednu nohu dá dopředu vedle partnerovy hlavy a druhou dozadu podél jeho nohou. V této poloze dochází k intenzivnímu průniku, který vás přivede do vytržení.

Diskuze

JindraM

19. 04. 2018

já jsem přečetl 'když vás má žena v moči': D

Vložte příspěvek do diskuze

POSLEDNÍ PŘIDANÉ ČLÁNKY

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit