Když vás má žena v moci

Kategorie: Kámasútra

Omrzela vás již klasická poloha na koníka? Co tak zkusit i jiné polohy, při kterých je žena nahoře? Protože i mimo obrácené jezdkyně jsou i další polohy, při kterých si vás žena podmaní.

Polohy, které stojí za vyzkoušení

Na hraně

Partner se posadí tak, aby mu nohy visely z postele. Lokty se opře o postel a zády o hromádku polštářů. Partnerka se posadí na něj a položí ruce na jeho ramena. Rukama obejme polštáře za partnerem. V této poloze si žena určuje hloubku vniknutí, přičemž dochází k dráždění klitorisu.

Andělská poloha trochu jinak

Další poloha je podobná andělské. Partnerka si také lehne celá na partnera. Partner dá nohy k sobě a ruce položí od sebe. Partnerka se zapře rukama do jeho rukou a posouvá se nahoru a dolů.

Na divoko

Při této poloze se vám bude hodit polohovatelné lehátko, například v zahradě. Na ležícího muže, který má nohy u sebe, si partnerka sedne zády. Partnerka se nakloní a chytí muže za kotníky. Je jen na vás, zda si zvolíte pohyby nahoru a dolů nebo do stran nebo je budete obměňovat.

Veslování

Partner si sedne do pohodlného křesla a mírně roztáhne nohy. Partnerka si na něj dřepne tak, že opře nohy o jeho hruď. Muž může chytit ženu buď kolem boků, nebo za zadeček. Nejideálnější jsou rychlé pohyby nahoru a dolů.

Sexuální „tanec“

Partner se posadí na okraj postele, která je vyšší, případně na gauč. Žena se otočí zády a pomalu si na něj nasedne. Přičemž si nesedne úplně, ale zvedá se a klesá. Při této poloze může žena vrtět zadečkem.

Výpad

Partnerka si sedne na partnera jako by dělala výpad, to znamená, že jednu nohu dá dopředu vedle partnerovy hlavy a druhou dozadu podél jeho nohou. V této poloze dochází k intenzivnímu průniku, který vás přivede do vytržení.

Diskuze

JindraM

19. 04. 2018

já jsem přečetl 'když vás má žena v moči': D

Vložte příspěvek do diskuze

POSLEDNÍ PŘIDANÉ ČLÁNKY

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit