Tipy jak si zvýšit hladinu testosteronu

Kategorie: Zdraví a erekce

Možná jste již slyšeli o tom, že testosteron přirozeně zlepšuje váš sexuální život. Ale možná jste neslyšeli o tom, že vyšší hladina testosteronu přidává i chuť do života, a dokonce stabilizuje i ideální váhu. V dnešním článku vám proto ukážeme, jak si můžete zvednout hladinu tohoto mužského hormonu přirozenou formou.

Jak zvýšit hladinu testosteronu

Optimální strava

Vyhněte se cukru, pšenici a prázdným kaloriím. Ne, nechceme zde psát články pro ženy, kde vám budeme zakazovat cukr, tuky a vše sladké. Tento článek je pro muže a chceme zachovat potřebu vyváženého jídelníčku a zdravé stravy. Jak tedy strava působí na testosteron? Velmi jednoduše. Inzulín působí na testosteron tím způsobem, že brzdí jeho schopnost přeměňovat tuky na energii a tím mužské tělo ztrácí energii. Mužské tělo tedy potřebuje hlavně kvalitní bílkoviny a tuky, díky čemuž se posílí nejen celková energie, ale i mužská potence. Skvělým jídlem je tedy takové, které kombinuje bílkoviny s tuky a minerály. Takovým jídlem může být například losos s rýží, salátem a pokapaný kvalitním olivovým olejem.

Pohybem dosáhnete zázraky

Není pohyb jako pohyb. Pro muže se v žádném případě nehodí nekonečné běhání venku, ale i nelogicky rozložený svalový trénink. Nejvhodnější variantou, při které si zvýšíte hladinu testosteronu a ještě i shodíte nějaké kilo dolů, je kombinace silového posilování a intervalového cvičení, které vám umí krásně sestavit trenér. Za pokus to stojí. Nezapomínejte ani na dostatečnou regeneraci po cvičení a časté navštěvování parků či lesů. Potřebujete také dostatek čerstvého vzduchu a světla, které působí přímo na zvýšenou tvorbu testosteronu v těle.

Tabletky, přírodní extrakt

Přírodní extrakt pochází ze vzácné rostliny Tribulus Terrestris, tedy kotvičníku zemního. Je dokázáno, že jeho pravidelným příjmem je možné zvýšit testosteron až o neuvěřitelných 30 %! Pokud se rozhodnete pro tablety, nic tím nezkazíte. Jsou určeny přesně k tomu, aby působily na zvýšení potence a celkové chuti do milování. Pro tento účel vám výborně poslouží i tabletky MerliX, které extrakt z této rostliny obsahují.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit