Co vám opravdu zvýší libido?

Kategorie: Zdraví a erekce

Někdy je to způsobené stresem, jindy nešťastným životním obdobím. Pokles libida neboli sexuální chuti se v životě dotkne každého z nás aspoň jednou. Ale co když jde o dlouhodobý problém, kvůli kterému omezíte svůj spokojený sexuální život? Není třeba to vzdávat, ale oživit sexuální oheň. Existují na to různé způsoby. Co vám opravdu zvýší libido?

Sport a cvičení

Pravidelné cvičení má velké množství přínosů nejen pro tělo člověka, ale i lidskou psychiku. Také se výrazně týká i zlepšení sexuálních schopností. Cvičení povzbuzuje produkci testosteronu, díky kterému budete mít dostatek libida. Do cvičení se někteří lidé však moc nehrnou, ale kdybyste do toho zapojili i svého partnera, hned by vás to bavilo víc. Oba se stanete sebevědomými, zdravými lidmi, kteří budou mít nejen větší chuť na sex, a dokonce budou i dobře vypadat.

Jóga je velmi dobrá nejen proti stresu a únavě, ale také pomáhá při různých bolestech páteře, svalů a kloubů. Vynikající je také plavání, kde do cvičení zapojíte celé tělo a ani nebudete vědět jak. Zároveň vás to příjemně uvolní od každodenního stresu. V posledním období se stalo sportovním trendem cvičení HIIT. Jde o vysoce intenzivní intervalový trénink, který za krátkou dobu dokáže nastartovat metabolismus. Zlepšuje zdraví srdečněcévního systému, podporuje tvorbu testosteronu a výdrž, které v posteli budete potřebovat.

Výzkumy dokázaly, že cvičení napomáhá produkovat chemické látky jako dopamin a serotonin, díky kterým budete mít automaticky vyšší chuť na sex. Funguje to jak u žen, tak i u mužů. Hovoří o tom také studie z Kalifornské univerzity v San Franciscu, která se věnovala vlivu cyklistiky na ženský organismus.

Existuje i studie v časopisu The Journal of Neuroscience, která hovoří o vůni mužského potu, která mění hladinu kortizolu (hormon stresu) u žen. Další důvod, proč byste mohli na sobě zamakat.

Co zvyšuje chuť na sex

Čokoláda

čokoláda ke zvýšení libida

Trochu protipól k předcházejícímu bodu, ale všechno vám hned vysvětlím. Sladká chuť čokolády stimuluje lidské smysly a zvyšuje sexuální potěšení. Podle studie, která se věnuje čokoládě a kakau jako afrodiziaku, právě tato hnědá pochoutka podporuje uvolňování fenyletylaminu a serotoninu do lidského těla, které působí jako afrodiziakum.

Obsahuje i teobromin, který má vynikající účinky na zdraví. Udržuje silné srdce, rozšiřuje cévy a je sexuálním stimulantem.

Maca

Rostlina, která už staletí dokazuje, že jde o kvalitní přírodní afrodiziakum. V minulosti se používala jako podpůrný prostředek pro zvířata, ale časem si jejích účinků všimli i lidé. „Andská viagra“ funguje nejen u mužů, ale i u žen. Podle jisté studie se zlepšila sexuální touha u mužů, kteří užívali Macu minimálně osm týdnů. Cílem studie bylo prokázat, že Maca má reálný vliv na hladinu testosteronu v těle.

ženšen na libido

Ženšen (Všehoj asijský)

Přírodní životabudič, který má kladný vliv nejen na muže, ale dokonce i ženy. Korejští vědci zjistili, že ženšen pomáhá ženám s libidem zejména během menopauzy. Potvrzuje to jejich klinická studie, která se věnovala právě ženšenu a jeho vlivu na ženy v období menopauzy. Výhody přináší i mužům, kterým se díky němu stane jejich penis silnější, pevnějšíerekce se dosahuje snáze. Proto je právě ženšen součástí výživového doplňku MerliX, který napomáhá celkovému sexuálnímu zdraví muže.

kotvičník na zvýšení chuti na sex

Kotvičník zemní

Na první pohled nenápadná rostlinka, ale velmi dobrý pomocník na zvýšení libida. Působí afrodiziakálně a ovlivňuje hladinu testosteronu, což potvrzuje také jistá indická vědecká studie. Najdete ji v různých čajích, ale i v tabletkách na erekci MerliX.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit