Jak na delší výdrž při sexu

Kategorie: Zdraví a erekce

Pokud si položíme otázku, jak na delší výdrž při sexu, máme dvě možnosti. Buď jsme ženou nebo mužem. Asi vás to rozdělení nepřekvapilo, ale je zajímavé, že se moc nehovoří o výdrži žen. Ale i to může být problém, i když asi méně katastrofický než u mužů.

Delší výdrž žen

Ženy si můžeme rozdělit do několika skupin podle toho, jaký mají orgasmus. Ty nejšťastnější ho mají i několikrát v řadě za sebou, squirt je pro ně normálním projevem spokojenosti se sexem. U nich se ale právě hovoří o výdrži. Když se potkají nebo žijí s mužem, který má ejakulaci zpožděnou, může se stát, že on zůstane bez vyvrcholení. Žena se po několikerém orgasmu položí a užívá si poletování na obláčku a muž? Ten je rád s tím, co dokázal, ale penis mu zůstal vzrušený. Tady je potřeba trochu domluvy, případně pokud již žena nemá zájem o zásun, měla by muži vypomoci rukou nebo orálním sexem.

Další jsou ženy, které dosáhnou jen jednoho orgasmu a na další možnost pak čekají hodinu, někdy i dny. Tady jde určitě o výdrž, ale řešení je obdobné jako u předcházejícího případu.

Na třetím místě jsou ženy bez orgasmu. U nich je otázka, jestli vůbec po sexu touží. To je velký problém pro psychology a sexuology. Pak je asi jedinou brzdou délky sexu nezájem či nuda. To je už na muži, jak si poradí. Vzájemný vztah není jen o orgasmu, ale i o tom, aby se dvě osoby měly rády, o pohlazení a o tělesném kontaktu.

Delší výdrž u mužů

Každý muž se již určitě setkal při sexu s tím, že někdy vystřelí hned a někdy třeba za půl hodiny, i třeba déle. Může být více názorů, proč tomu tak je, ale většinou lze říci, že si tělo stejně dělá, co chce. Alkohol, abstinence, obžerství, hladovka, dlouhá předehra, nebo krátká, a jistě najdeme i další možnosti, jak délku sexu ovlivnit. Když si zde odpustíme zdravotní problémy, což je téma na knihu, a použití různých drahých přípravků, lze sex (samotný koitus) ovlivnit i přímo v akci.

Metody prodloužení sexu

Asi se snažíme vše dělit, ale i tady jsou dvě možnosti. Buď s krátkým sexem již počítáme, což může hraničit s předčasnou ejakulací, nebo to zjistíme až v momentu soulože.

První případ je možný, ale je nemožné se s tím ještě nesetkat. Pokud to víme programově dopředu, máme možností několik. Třeba použít kondom, který brzdí vzrušení, jsou na trhu mastičky, ale můžeme délku ovlivnit třeba chladem (zejména chodidla jsou vhodná), kratší předehrou, ale také můžeme zapojit psychiku. Tím se vysvětluje myšlení na úplně něco jiného než sex.

Pro šťastnější muže, kteří zjistí, že se jejich vteřinka blíží, a ještě sami nechtějí koitus ukončit, je řešením přestat v pohybech, oslovit partnerku nějakou vhodnou otázkou, nebo myšlenkou (určitě ne, zda vyhraje Sparta nebo Slávie). Případně, pokud nás nic nenapadá, vysuneme se úplně a pokračujeme v dráždění partnerky prsty nebo orálně. Když se uklidníme, pokračujeme dál. Přestávek můžeme udělat víc, a třeba tím partnerku potěšíme. Bude to pro ni určitě příjemná změna.

Na problémy v intimní oblasti jsou vhodné speciální doplňky stravy. Populární je aj náš přírodní prostředek MerliX, který je nezávadný a může ho užívat každý.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit