Životní styl a jeho vliv na erekci

Kategorie: Zdraví a erekce

Životní styl nás umí ovlivnit pozitivně, ale i negativně. V každé rodině se již vyskytly nemoci jako rakovina, cukrovka, problémy se srdcem. To, jak žijeme a jíme, se netýká pouze našeho celkového zdraví, ale i naší sexuality.

Problémy s erekcí či délkou milování bývají často propojené právě s vysokým věkem či extrémně nevhodným životním stylem. Nemusíte se však bát, že to skončí fatálně. Dávejte si pozor na některé „zabijáky“ sexuálního života a uvidíte, jak se váš výkon a délka milování prodlouží.

Zabijáci sexuálního života

  • nadváha
  • nezdravá strava – tuk, nedostatek výživy
  • kouření
  • kofein

Nadváha


Nadváha nejenže ovlivňuje pohyblivost při postelových radovánkách, ale i způsobuje i zmenšení erekce a zkracuje výdrž. Bohužel, tento fakt je i lékařský prokázán a neuděláte proti němu prakticky nic, pokud se samozřejmě nezvednete a nepůjdete cvičit. Změny dělejte raději pomalu, prudké propadnutí z dne na den na hladovku způsobí pouze, že ztratíte zcela chuť do sexu. Zkuste se dnes proto raději projít a odmítněte koláče od babičky.

Nezdravá strava

Nezdravá a často rychlá strava bývá plná skrytých cukrů, přecpaná tuky, nemluvě o konzervačních látkách, které bývají pro naše těla často toxické. Nezdravá strava přináší s sebou nadváhu (viz výše), díky čemuž dojde ke kornatění cév, které budou nepěkně a hlavně nebezpečně obalené tukem, čímž se vám nepřirozeně zvýší tlak a problémy jsou na světě. Problémy s tlakem znamenají pro vás nepříjemné komplikace s erekcí.

Kouření, kofein, drogy


Pro někoho jsou potěšením v životě, ale na druhou stranu je třeba je brát jako velké nepřátele sexuálního života každého muže! Velmi vysoké dávky kofeinu či nikotinu zvyšují nepřirozeně krevní tlak, čímž se snižuje chuť na sex – libido – a klesá erekce. A to nepotěší žádného chlapa. Možná vás od těchto tichých zabijáků sexu odradí, když budete vědět, že nikotin a kofein způsobují snižování testosteronu, který je pro mužské tělo tak důležitý.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit