Moderní vibrátory – super sexuální zážitek

Kategorie: Sex a erotika

Vibrátor není pouze hračkou, kterou mají ženy ukrytou ve vší tajnosti v zásuvce. Myslíte si, že je ještě pořád naprostým tabu ve vztahu? Právě naopak.

Vibrátor se stává skvělou hračkou, která nejen dráždí, ale mnohdy udělá i to nezbytné za vás a vy se už, řekněme si upřímně, ani nezpotíte. Momentálně najdete různé typy, které se liší výkonem, tvarem, materiálem. Dnes vám zde ukážeme asi nejvíce TOP hračky, které potěší každého.

Vibrátor ve tvaru písmene U

Asi nejznámější variantou je takzvaný We-ve vibrátor, který je možné ovládat díky pohodlnému ovladači externě a jeho tvar dokonale dráždí klitoris. To však není všechno. Zasahuje i dovnitř do vaginy a jedná se tedy o partnerský vibrátor, který potěší oba. Vy ho cítíte také, a to dokonale. Vibrátor má několik možností programů, které se odlišují intervaly masáže, a lze také nastavovat intenzitu. Dokonce až několikrát. A to vše bez toho, abyste se ho museli dotýkat, malé dálkové ovládání se postará úplně o všechno.

Zajíčci, motýlci a jiné ložní zoo

V tomto případě to není partnerský vibrátor, ale svou roli zahraje dokonale. Jedna jeho část směřuje tam, kam má, a ta druhá představuje obvykle některé zvířátko, které jemně dráždí klitoris. Ženy tento typ vibrátoru prostě milují. Dokazuje to i milion prodaných kusů těchto zvířecích pomocníků.

Okurka – hebká a voděodolná

Proč klasický design ve tvaru přirození, když můžete mít luxusní vibrátor, který je na dotek jako kašmír a je možné si s ním hrát i ve sprše? Disponuje deseti masážními programy, několika intenzitami, které je možné nastavovat, a přitom je jeho povrch dokonale hladký, jemný a luxusní. Jeho specifické zahnutí nedráždí klitoris, ale bod G, který leží uvnitř vaginy. Jednoduše skvělé!

Možností je mnoho, ale nesmíme zapomenout ani na osvědčené prsty či jazyk. Ty přece nikdy nedojdou.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit