Lepší sexuální život a spokojenější partner

Kategorie: Sex a erotika

Spokojený a naplněný sexuální prožitek nepřináší pouze více vášně, ale i spokojenost a pocit naplnění, které se tak velmi spojuje s naším celkovým uspokojením. Často však ani sami nevíme, jak zlepšit svůj intimní život a vyjít z koloběhu špatných návyků, které naši intimitu ničí, a najet na nové návyky, díky kterým budeme v posteli neodolatelnými. V dnešním článku vám dáme pár super tipů, díky kterým budete skvělým partnerem a milencem v jednom.

Skvělá večeře s partnerem

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Před milováním byste se však měli vyhýbat těžké a mastné stravě, která právě naopak snižuje chuť na milování a přináší s sebou pocit lenosti a neobratnosti. Což je přesným opakem toho, čehož chceme dosáhnout ve vztahu.

Měli byste si proto zvolit lehké, šťavnaté a nemastné jídlo, které by v nejlepším případě mělo obsahovat alespoň jednu potravinu z řady afrodiziak. Může to být například bazalka, mušle, zázvor, česnek. Jako dezert můžete servírovat čokoládový koláč spolu s jahodami. A na přípitek chutné a kvalitní červené víno. S vhodně vybranou večeří si podmaníte každého partnera.

Erotogenní zóny na těle partnera

Abyste byli v obraze, jedná se o extrémně citlivá místa na těle partnera, kterých když se dotýkáte, dostanete partnera do sedmého nebe. Drážděním těchto míst navodíte nejen předehru, jaká má být, ale také prodloužíte sexuální akt a uděláte ho intenzivnějším. Vhodnou erotogenní zónou na začátek je oblast krku, kterou můžete jemně dráždit polibky. Postupně postupujete výše až k ušním boltcům, které jsou také extrémně citlivým místem. Jemně je líbejte a hryzejte. Vaše partnerka bude tak velmi uvolněná a vzrušená.

Erotická partnerská masáž

Nemusíte být profesionálem, abyste uměli partnera uvolnit a přivést do rozpoložení, kdy chce s vámi trávit ty nejkrásnější chvíle ve vztahu. Na masáž vám stačí prostudovat si na internetu základní tahy, jak uvolnit svaly, například mezi lopatkami nebo v okolí krku, které bývají často ztuhlé, a přitom navodit romantickou atmosféru. Tu dosáhnete i pomocí vonných svíček, dekorací ve vašem pokoji či puštěnou jemnou hudbou. Nic však není účinnější než intenzivní rozhovor zaměřený na partnera během masáže. Nezapomínejte, že během milování jde i o partnera.

Více spolu cvičte

Možná to nezní zrovna nejvíc sexy, ale prožijte spolu i více času v tělocvičně. Cvičení přináší nejen uvolněné endorfiny, ale i zlepšené sebevědomí, které dělá zázraky. Pohybem také přerušíte nekonečné myšlenky, které nás denně sužují, ať už jde o práci, rodinu, nebo školu. Při pohybu se uvolníme, vypustíme problémy z hlavy a jsme připraveni na lepší milování.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit