Valentýn jak má být

Kategorie: Vztahy

S blížícím se únorem stoupá většině mužů tlak a nervozita. Den všech zamilovaných je spíše komerčním svátkem a skutečný užitek z něj mají maximálně obchodní domy a slevové portály. Jak ho přežít bez újmy?

Udělejte si Valentýn pro vás oba

Valentýn je svátkem hlavně pro ženy. Žádný normální chlap nemá čas a nepotřebuje kupovat růžová srdíčka, rozdávat květiny nebo jít na romantickou večeři. Chlap potřebuje večer s kamarády, dobré jídlo, pivo a nějaké ty ženy (samozřejmě) nebo dobré porno. Navrhujeme vám proto zkusit si udělat letos Valentýna tak trochu jinak. Zkuste se přestat trápit nad tím, zda bude partnerka spokojená nebo ne. Kytice je dobrým dárkem, ale zkuste jí dát například poukázku na manikúru, pedikúru nebo masáž, popřípadě dárkovou poukázku v jejím oblíbeném obchodě s oblečením. To rozhodně žádná žena neodmítne. Dobrá láhev vína, kvalitní spodní prádlo, kvalitní kniha či lahodná čokoláda. Co tak dopřát jí luxusní denní wellness pobyt? Určitě se potěší, odpočine a navíc vy budete mít celý víkend byt jen pro sebe.

Dopřejte jí pocit, že je výjimečná a hýčkaná. A pak přijde čas pro vás. Objednejte nebo si dobrou večeři, pusťte si oblíbený film, otevřete si pivo a užijte si trošku staromládeneckého života. Jde tu přece i o vaši spokojenost, ne? Dělejte to, co máte rádi a dělejte to bez pocitu studu nebo nepochopení ze strany partnerky. Vy také přece nechápete, proč investuje měsíčně 3000 korun za kosmetiku, ne? Když se vrátí domů, udělejte si spolu ještě jednoho společného Valentýna. Mluvte, přitulte se a mějte sex. Horká sprcha, sledování porna, zkuste například novou polohu, vytáhněte erotické hračky ze zásuvky nebo si zkuste lehké BDSM. Zkoušejte vše, na co máte chuť, určitě na tohoto Valentýna nezapomenete. A v neposlední řadě, nejde přece o jeden den v roce. Vytvořte si tradici, rituály, nové praktiky, po kterých sáhnete během celého roku a nejen o jednom kalendářem určeném dnu.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit