Erotické hry pro dospělé

Kategorie: Sex a erotika

Máte pocit, že s partnerem ve vztahu stagnujete? Že veškerá jiskra a vášeň vyprchala a je nenávratně a nadobro pryč? Zkuste svůj vztah osvěžit nějakou erotickou hrou, která vám skvěle poslouží i jako samotná předehra. Nebojte se, během takové hry se s partnerem vzrušíte dostatečně. Jak je uvedeno v nejednom návodu, ne vždy hra končí až v cíli. Navíc v takových hrách vyhrává i poražený. Co vás možná překvapí, je, že ne všechny takové hry jsou jen pro páry, ale i pro skupinky lidí.

Okořeňte si sexuální život erotickými hrami

Taková společenská hra má za úkol vyburcovat naše vzrušení na maximum. V některých takových hrách jsou i jisté pomůcky, které pomáhají navodit takový stav. Nemyslíme tím vibrátor za desítky eur, avšak takové drobnosti, jako je například pírko, páska na oči, vonná svíčka či mořská sůl. Jak nám to už samo o sobě napovídá, ne každá zábava se musí odehrávat jen u stolu či v posteli.

Každá taková hra obsahuje hrací kartu, na které jsou někdy psány úkoly, co máme dělat. Jinde si zase taháme kartičku s úkolem automaticky, podle toho, v jaké úrovni hry jsme. Ano, mluvíme o úrovních. Zpravidla bývají tři. První je nevinná, přímo dětská, v druhé míra erotiky narůstá a ve třetí se rozpálíme až k nevydržení. V každé z nich si však přijdete na své. Zavzpomínáte si tak, jaké to pro vás bylo na začátku vztahu a pak dál.

Kde koupit erotické společenské hry

Jak se k takové hře dostat? Není to vůbec těžké, najdete je v každém sexshopu, a to hned několik. Patříte k těm párům, které se takových míst zdráhají? Není nic jednoduššího než internet, na kterém najdete nejednu takovou hru. Může si ji dovolit úplně každý. A nic nepotěší partnera víc než právě takový dárek. Příležitostí je mnoho. Vánoce, Valentýn, narozeniny, svátek, výročí. Nebo prostě jen tak spontánně, pro potěšení.

Diskuze

Vložte příspěvek do diskuze

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka před sexem pro silnou erekci

650 Kč

Koupit

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví

790 Kč

Koupit